Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odavagyok a fiatal nőkért, de...

Odavagyok a fiatal nőkért, de házas vagyok, hogy küzdhetném ezt le?

Figyelt kérdés

14 éve élek boldog házasságban, nagyon szeretem a feleségemet. DE! Munkám miatt nagyon sok 25-30 éves nővel vagyok körülvéve, akik szépek, vonzók, kacérak. És néha flörtölnek, incselkednek, szinte tányéron kínálják magukat. Tudom, hogy erre nincs bocsánat, de nagyon sokszor, mostanában egyre többször megfordul a fejemben, hogy vonzódom hozzájuk, mert fiatalok, frissek. Nem csalnám meg a feleségemet, de ez az érzés sem tetszik. Sokszor van olyan, hogy odaképzelek egy fiatal nőt együttlét közben. Nagyon szégyellem magam emiatt! Hogy felejthetném el az ilyen képzelgéseket?

47/F


2012. okt. 28. 15:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen ők nem akarnak csak annyira unatkoznak hogy nem tudnak mit csinálni a munkahelyükön vagy csak kóstolgatnak jegyezd meg :Se te se a feleséged nem lesztek soha fiatalabb
2012. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, a te korodban vadulnak meg a pasik! Ilyenkor szokták az asszonyt lecserélni két 25 évesre... Arra nincs tippem hogyan győzd le ezt az érzést. Addig nincs baj amíg megmarad gondolati szinten a dolog. Mérlegelj, mi a fontosabb...
2012. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
96%
Sehogy. Ez van. Rengeteg férfi ilyen. Amíg fantáziálsz az nem olyan nagy baj, de ne juss el odáig,hogy tényleg megcsalod a feleségedet.
2012. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
49%
Pf, hát ez elég szánalmas. Te se vagy már egy 20 éves friss, fiatal pasas, akkor ne várd már, hogy a huszonéves lányoknak te jöjj be. Nekem nem lenne gusztusom egy ilyen korúhoz, úgyhogy maradj a feleségednél, aki szeret.
2012. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
11%

Egy életed van neked is!

Nem kell minden érzés ellen harcolni, nem vagy te katona.

2012. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
51%
Ez a röhejes, hogy 47 évesen, 20 évesnek hiszed magad. Nem tudod, hol a helyed. Az eszedre hallgass! Am. ez a tipikus fas. feláll, ész megáll szindróma... Qgáz
2012. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Összehozlak az exemmel, megértenétek egymást. Ezt az érzést szerinte sem lehet uralni, olyannyira nem, hogy nem maradhat gondolati szinten. Ő is 47...


Viccet félretéve: nem ártana a feleségeddel megélni azt, amit a 25 évesekről gondolsz, hogy meg tudják adni neked. Vigyázz, mert ez az érzés hamar eluralkodik rajtad, és késő lesz. Romantikázz a feleségeddel, kacérkodjon veled, szervezzetek közös programokat és élvezzétek az életet együtt!

2012. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
13%
elméletileg erre szokták azt javasolni, hogy beszéld meg a feleségeddel, és alakítsatok ki egy olyan felfogást, amiben a szex és a szeretet viszonya nem az azonosság, hanem hogy ez két dimenzió, ami gerjesztheti egymást meg nem. Utána pedig próbálkozzatok meg lelkileg összehozni egy édes hármast. Állítólag ez lehetséges, de sok megértés kell hozzá, amire fel kell készülni. Neked meg kell értened az ő érzéseit, és biztosítanod kell róla, hogy stabilitás van abban, amit szeretne, neki meg kell értenie azt, hogy neked most lett egy ilyen kíváncsiságod, és hogy ez nem egy róla szóló, vagy egy vele kapcsolatos gesztus. Szerintem keress fele egy szexuálpszichológust és próbáld vele megbeszélni a dolgot első körben. Hogy mit tanácsol
2012. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%
10-es: És szted egy huszonévesnek lesz kedve majd befeküdni 2 öregember közé?! XD
2012. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
12%
Valld be a feleségednek és add meg neki is ugyanezt a lehetőséget. Ne nyomozz és ne féltékenykedj ezek után. Lehet, hogy éppen ő lesz az, aki nemcsak képzeleg, ha tovább is megy. Ezt érdemelnéd!
2012. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!