Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerethetem úgy is, hogy...

Hogy szerethetem úgy is, hogy családja van és ilyeneket mondott? Utálnom kéne, de nem megy. Mit tegyek, hogy szeressen?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt vele és ma kiderült,hogy van egy felesége és egy 4 éves lánya.Elkezdtünk vitatkozni és közölte,hogy azért én sem vagyok olyan tiszta ebben a dologban,hiszen sosem kérdeztem,hogy együtt van-e valakivel és nem annyira érdekelt a családi állapota,amikor drága ajándékokat kaptam tőle és hogy azt hitte,tudom,hogy családja van.

Utána leesett,hogy ő azért vett nekem ajándékokat és azért adott pénzt,hogy tartsam a számat,nem azért,mert "fontos vagyok neki".

Szakítani akartam vele,de elmondta,hogy neki szüksége van rám és tudja,hogy nekem is rá,hiszen a segítsége nélkül megint járhatnék olcsó cuccokban és nem tudnék megengedni magamnak akármit,élhetném megint a szürke életemet.Időt kértem tőle,hogy átgondoljam a dolgot,de tudom,hogy úgyis mellette maradok.Nem azért,mert gazdag vagy mert kinézetre a nők álma,hanem mert teljesen beleszerettem.Nem tudom,hogyan,de teljesen elvarázsolt...De ez szörnyem esett most.Úgy terveztük eddig,hogy jövő hétvégén elutazunk és akkor lefekszem vele(nekem ő lenne az első),de most már nem vagyok biztos semmiben vele kapcsolatban.Csalódtam benne,elmondtam neki,hogy ő az első férfi,akiben megbízom.

Azt akarom,hogy belém szeressen,de nem tudom,hogy ez lehetséges-e.Már mondta,hogy szeret,de kétlem,hogy az őszinte lett volna.

Hogy érjem el,hogy belém szeressen?(nem azt akarom,hogy elváljon,csak hogy szeressen)

Miért nem tudom utálni ezek után?



2012. okt. 21. 15:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. hány éves vagy? 16?

Mi az, hogy nem akarod, hogy elváljon, csak szeressek és pénzeljen?

Nincs önbecsülésed? Megfelel a második hely? Soha nem leszel igazán fontos neki, mert mindig a családja lesz az!

Mindig te leszel elhanyagolva, és elővéve a fiókból, ha szeretne egy jót kufircolni!

2012. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el nagy ívben..

Mit vársz ettől a kapcsolattól.Ajándékért csak második lehetsz..mindig. Rá nem számíthatsz, ünnepeid, hétköznapjaid attól még magányosak lesznek..

Lopott órák miatt nem tervezel programot, várod mikor jön.

Barátaid szépen elmaradnak mellőled, Te őt várod,nem tartasz velük..

Közben elmegy melletted az ÉLET. A fiatalságod..az igazi herceg.Ha első nem lehetsz az életében (mert nem) akkor drágám, ne érd be a második hellyel..Mert az megalázó, önbecsülést romboló. Itt csak a Te szíved, lelked sérülhet..:((

2012. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
93%

Egyetertek az elottem szoloval!Sosem fogja elhagyni a csaladjat, te csak arra kellesz neki ,mert jo neha egy kis valtozatossag!

Es igen...hol az onbecsulesed??De ha a penz neked ennyire szamit,es megelegszel ennyivel,akkor ne varj tobbet!

2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott, de sürgősen. Ha esetleg el is válna Miattad, hidd el, hogy melletted is tartana később szeretőt.

Ebből semmi jó nem sülhet ki, menekülj. Tudom, nem könnyű, de a későbbiekre nézve ez az egyetlen helyes döntés.


"Nem kérdezted, hogy van-e valakije" - ennyi erővel amikor felszállok a buszra, meg kellene kérdeznem a sofőrt, hogy van-e jogsija. Ha egyszer keresett, az az alap, hogy nincs senkije, és ha esetleg nem így van, akkor az Ő dolga ezt közölni, lehetőleg a legelső randin.


Úgy az egészből az jön le nekem, hogy pofátlanul kihasznál, és a drága ajándékokkal csak meg akar vásárolni. A szürke élet és az olcsó cuccok még mindig sokkal jobb annál, mint amennyit szenvedhetnél miatta.

2012. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, tapasztalatlan, naiv, butuska kislányka lehetsz. HA nem dobod, valszeg ő fog dobni rövid időn belül. Minél tovább szórakozik veled, annál rosszabb lesz neked.
2012. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem te vagy neki az egyetlen szeretője.

Lehet melletted még sok másik nője van.

Ha szereted hiába irunk bármit is ugysem fogod kiadni az ujtát.

Szerelmes vagy ezért nem tudod gyűlölni...még.

Vigyázz legalább nehogy teherbe ejtsen.

2012. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadért nem szeretett beléd nem is fog.Arra nincs praktika.Amúgy meg egy gusztustalan pasi is a tetejébe.ha van eszed páros lábbal rugod seggbe.Azt írod neked ő lenne az első...pont egy ilyen hernyó?nyugodj bele amint megfektet lelép.Legyen tartásod előzd meg és lépj te le.Sok pasi van a világon aki magadért szerethet.
2012. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

Igazából van egy terv-féleségem,amihez kéne az is,hogy szeressen.Eddig azt hittem,hogy ő is érez irántam valamit,mert mondta,hogy szeret,de ezek után nem tudom,hogy képes-e szeretni bárkit.

2012. okt. 21. 17:19
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Csak saját magát!Azt nézi neki mi a jó nem az,hogy neked esetleg a családjának!

Már sokan leírták mit kell tenned és tudom,hogy nehéz ha szereted de 17-évesen ne pazarold a fiatalságod rá mert nem fog elválni!

Egyébként hány éves a pasi?

Gondolom azért a korkülönbség is megvan köztetek az ő javára!

Te mit nyersz evvel a kapcsolattal?!SEMMIT!!!Csak veszítesz minden téren!Gondolkozz!

És hallgass a tapasztaltabbakra!!!!

2012. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

A válasz az, hogy nem.


Elvileg a feleségét kellene szeretnie, mert elvileg ezért vette feleségül.


Jó, értem én, megromolhatnak közöttük a dolgok, akár úgy is, hogy nem az ő hibája. Viszont ha legalább komolyan megpróbálna szeretni valaki mást (jelen esetben Téged), akkor nem véletlenül és nem két hónap után derülne ki az, hogy van családja.


Most viszont szöget ütöttél a fejembe: Mi az a tervszerűség?

2012. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!