Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Titeket mindig be...

Férfiak! Titeket mindig be tud hálózni egy fiatal, helyes csaj?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert eléggé el vagyok keseredve az egyetemen tapasztaltak miatt. Nem írom, melyik egyetem melyik szakára járok, maradjunk annyiban, hogy az egyik legszínvonalasabb művészeti egyetem. Van egy csaj a csoportunkban, minden férfitanár rá figyel egész órán, nem hozza azokat a dolgokat, amiket elvárnak, csak csavargatja a haját, mégis mindent elnéznek neki. Nem baj, ha nem csinálja meg a rajzokat, vagy nincs ott gyakorlaton. Az egyik 40 éves, házas tanárunk még haza is viszi néha. Minden pasit meg lehet hülyíteni az ilyen viselkedéssel? Minden férfi otthagyná a feleségét egy ilyen kiscsajért?
2012. okt. 3. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok megtenné az biztos, de szerencsére vannak még rendes férfiak, akik minden esetben kitartanak a választott nő mellett és ilyenre oda sem figyelnének, vagy legalábbis semmi jó véleményük nem lenne róla.
2012. okt. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Persze, mindegyik. Egy egyetemen elég egy ilyen kiscsaj, és az összes pasi beadja a válópert.


Istenem, ilyen idióta kérdést!

2012. okt. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát én ezt látom mindenhol: 18-20 éves lányok, kis smink, fenékrázás és övék a világ..:)
2012. okt. 3. 01:26
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem voltál még hosszú, komoly párkapcsolatban? Ez nemtől, kortól független érzés, hogy jót tesz az egónak, ha a hétköznapi, "besavanyodott", megszokott, szürke párkapcsolat mellett van valaki, aki kacérkodik velünk.


A komolyabb férfiak itt megállnak, de vannak rossz példák is, akik tényleg képesek lennének elhagyni a családjukat, egy fiatal csaj miatt.


Nem lehet általánosítani. Én is pl. élvezem, ha felkeltem egy pasi figyelmét, mert jót tesz az önbizalmamnak, de ennyi. Nem kezdek ki vele, mert van párom, akit szeretek.

2012. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még annyi, hogy ez az egó boost kb. megtízszereződik az ilyen férfiaknál, ha fiatal lányok kacérkodnak velük.
2012. okt. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg ez a kiscsaj valami extra jó nő lehet. Az extra jó nők a történelemben mindig is komoly hatással voltak a férfiakra, mint ahogy az extra jó csávók is a nőkre, amúgy. Egy átlagos 20 éves csaj viszont semmi fenékrázással nem fog tudni komolyan behálózni egy érett férfit (de egyébként egy éretlent sem).
2012. okt. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Minden férfit be tud hálózni egy ilyen csaj


Aki ezt tagadja az hazudik és mehet is politikusnak

2012. okt. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ilyent ***** válasza:
17%

Ők csinálják jól.

Szerintem ha valaki tud flörtöli és felhívni magára a figyelmet ebben nincs semmi rossz.

Ennek az "áldozata" hogy mást gondol, na az a rossz. Én például ugyanezt csinálom férfi létemre. Beizzítom a levegőt és a fantáziát. Szerintem ebben semmi rossz nincs.

Attól hogy te erre nem vagy képes még nem kell ezt leszólni vagy esetleg irigykedni rá.

2012. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

Ez a lány nőies, csábító és szexi.

Ez van, nem kell irigyelni, van, aki születik ezzel a képességgel, van, aki nem.

Aki nem ilyen, az jobb esetben elismeri a másik "képességét", rosszabb esetben pedig utálkozni fog, és beleköt majd,ahol lehet, vagy "csak" a háta mögött fúrja.


Nem kell irigykedni, ő egy csábító nő, te valószínűleg nem vagy az.

Hát így jártál!

2012. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Kedves kérdező, te is biztos a jóképű, sármos pasikat veszed férfi számba. Akkor miért baj az, hogy a férfiak is a fiatal helyes csajokat veszik észre? :)
2012. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!