Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják alapból a...

Miért utálják alapból a csajok a volt barátnőt, a volt feleséget, az exeket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert a pasik sem szeretik ha állandóan "Béla" van emlegetve aki előtte izzadt a csaján...
2012. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én csak az utolsó exet utálom. A kapcsolatunk elején mondta a párom hogy ő több csaj után nem fog futni. Ha elmegyek tőle, akkor ő nem fog utánam jönni. De mostmár ezt leküzdöttem, hogy én nem az a csaj vagyok
2012. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert potenciális veszélyforrások :) Én speciel azért vagyok érzékenyebb az exekre, mert azokról bizonyosan tudhatom, hogy bejönnek nőként a pasimnak, míg a többi nőről nem lehetek ilyen bizonyos. És jónéhány nőben benne van a kisördög, nem ritka, hogy vissza akarják hódítani az exet, vagy legalábbis direkt flörtölnek vele, mikor megtudják, hogy van valami új nő a láthatáron... kényes dolog, főleg hogy a nőkben ösztönösen benne van az irigység, "a másik nő" alapos felmérése, és akaratlanul is méricskélik magukhoz a másikat.
2012. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én spec. nem utálom, főleg nem alapból.


Két dolog persze idegesítő és utálatra okot ad:

-Ha az ex folyamatosan zaklatja a páromat, vagyis jön ilyen-olyan ügyekkel, láthatóan visszahódítási céllal...

-Ha a párom hivatkozik rá, hogy bezzeg miss ex így meg úgy csinált ezt-azt és én mért nem teszem ugyanúgy, meg hasonló. De ha ez rendszeres, akkor az utálat helyett inkább szakítok, mert ha ahhoz a csajhoz van szokva, ha gyakorlatilag őt akarja még mindig, akkor nekem nincs mit keresni mellette...

-Ja és tulajdonképp nem baj, ha néha beszélgetnek, van barátik körben közös programuk, ha ez csak baráti. De ha túl sokat lógnak együtt, miközben nekem hiányzik a párom, akkor megint egy utálat alap lenne, bár én ilyenkor is lépnék...

2012. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Szerencsére mi a barátommal mindkettőnknek az elsők vagyunk de szerintem a nők többsége önbizalomhiány miatt utálja vagy kevésbé szimpatizál az exekkel. Tudat alatt én is biztos, hogy az elöző barátnőhöz mérném magam, hogy miben volt jobb vagy szebb, mi van ha őt jobban szerette, jobban főzött vagy ügyesebb volt az ágyban..stb a nők szeritik túlmisztifikálni, túl spilázni a dolgokat!Persze ilyenkor arra is gondolni, hogy azért mégsem véletlenül szakítottak és van most velem az a férfi.


20/L

2012. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert a férfi túl sokat emlegeti. Sok férfinak fogalma sincs arról, hogy ezzel versenyhelyzetet teremt, te mint barátnő szeretnél jobb lenni a réginél, de tudod, hogy te sem vagy tökéletes, alapból pszichó a helyzet, de ha tudod kezelni, nyert ügyed van. :)

A pasin múlik sokban...

2012. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom egyáltalán, hogy az önbizalomhiány miatt.

Az ex jó esetben mindenkinek egy gyenge pont, és mivel a párodnak ő egy gyenge pont, ezért neked is azzá válik csak teljesen más értelemben.

Az én páromnak jó volt a kapcsolata a volt feleségével, azért mentek külön, mert "kihült" a kapcsolat.


Na most ebből adódóan nem szívlelem, hiszen az idő megszépíti az embereket, emlékeket. Valamint sokszor úgy érzem, összehasonlítgat minket, hiszen ők mindenben stimmeltek éveken át, mi meg vitázunk.


Nehéz kérdés ez egyébként. Nem lehet igazán megindokolni, csak körül írni.

2012. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van. Én nem utálom párom exeit, sőt személyesen nem is ismerem őket. És mi az, hogy csak a csajok utálják??? Pasik nem utálhatják szerinted a csajuk volt pasiját?
2012. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is csak egyet nem szívlelek, erőszakos tuskó volt, neki ment páromnak, hazudozott róla, állandó balhék... csak mivel külföldről jött miatta ide a lány, ezért nem mert szakítani, ne legyen még nagyobb teher neki...

A kapcsolatunk elején ezért sokszor félt tőlem párom, nehogy én is robbanjak egy-egy piszkálódós poénon. (ja, nem egy macsó, hogy ilyen, de pont ezt szeretem benne, hogy ilyen érzelem dús)

2012. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam az egyik páromnál az ex 1 évig zaklatott engem névtelen telefonhívásokkal aztán amikor kiderült, akkor idétlen leveleket írogatott, hogy mindig is őt fogja szeretni a párom és én milyen rongy alak vagyok.

Aztán egy másik "páromnál" az exxel még összejött egy-két vagy ki tudja hány numerára.


Szóval van okom utálni az exeket, de inkább a volt pasijaimat utálom, mert nekik kellett volna ezt lerendezni.


A férjemmel a kapcsolatunk elején is volt ilyen, az ex írogatott neki és próbálta tartani a kapcsolatot. A férjem meg nem adta alá a lovat és szép lassan lekopott. Hát igen, ez különbözteti meg a férfit a féregtől.

2012. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!