Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha a nem a barátnőt, feleséget, jegyest csalják meg, hanem magát az embert? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát nem azért csalt meg a jegyesem, mert nem jó a szex (azért vissza járna), hanem egy "jobb" embert talált.


Ezt hogy lehet feldolgozni?


2011. okt. 8. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos, hogy jobb, csak jobban passzol hozzá. Keress valakit, aki meg hozzád passzol jobban. De ha a szexért visszajárna, akkor még se az a nagy szerelem lehet.
2011. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Általában nem azért csalnak az emberek,mert a szex jobb mással, hanem emberileg van probléma a kapcsolattal
2011. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele, ha a szex miatt megy félre akkor azt mondom, hogy "neki nem voltam jó az ágyban, másnak tökéletes leszek", de ha mint embert csalnak meg. Na az cikibb :(
2011. okt. 8. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a különbséget a megcsalások típusai között. Mindegyik elítélendő, egyiket se bocsátanám meg. Szexért visszajárni ne engedd, ne hagyd magad kihasználni, ha egész emberként, társként nem kellesz neki normális kapcsolatra, akkor küldd el.
2011. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megcsalás és a szex összetartozó dolog. Senki nem úgy csalja meg a párját, hogy oda hordja a mosnivalóját meg ott vacsorázik szexelni meg hazajár, hanem pont fordítva. Mit mondott, mit ért azon, hogy a másik jobb ember? Lehet, hogy csak azért jobb, mert szó nélkül kiszolgálja, nem kérdez, nem vár el semmit tőle. Attól viszont nem jobb ember nálad, csak nem mer kiállni magáért. De ezen felesleges rágódnod, ha megcsalt, akkor megcsalt, kit érdekel mivel indokolja. Ha ezen rágod magad, csak tönkremész. Aki megcsal az elárul, egy árulótól meg jobb megszabadulni.
2011. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Itt egyszerűen arról lehet szó, hogy a jegyesed nem volt beléd eléggé szerelmes. Hogy miért mondott neked mégis igen? Hát, szerintem azért, mert ő nem elég jó ember... Lehet, hogy örült, hogy megkérték... Ne agonizálj ezen, találsz te sokkal jobb embert is magad mellé!
2011. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!