Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapom van és semmi...

Szülinapom van és semmi program? :/

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom, de az egész egy kész csőd.. Tökre egyedül érzem magam. Nem akarok senkinek könyörögni, hogy jöjjön már el velem valamerre.. mit csináljak?:(

2012. okt. 31. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is Isten éltessen :)


Hasonló helyzetben vagyunk, annyi a szerencsém, hogy egy barátom van , akire számíthatok ilyenkor, ő azért általában meglátogat ezen a napon, elvisz kajálni, stb.


Mi az oka a barátaid távollétének? Eltávolodtatok egymástól, esetleg a pénz miatt nem tudnak kimozdulni? Mert nem mindegy. Ha a pénz a gond, akkor ajánld fel, hogy sütsz egy sütit, menjenek át hozzád, és nézzetek meg egy jó filmet :) Nem a legtutibb program, de nem leszel egyedül :)


Ha eltávolodtatok, sajnálom, de más partner után kell nézned. Testvérek? Család? Velük mi van?

2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Először is boldog szülinapot :-)

Másodszor menj el egy jó moziba! :-)

2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szervez magadnak programot.


Nekem nem rég volt a névnapom és mindenki elfelejtette, de én összeszedtem a barátaim, a párom és elmentünk egy hatalmasat pizzázni. :)


A lényeg, hogy kezed rugalmasan a helyzetet. ;)

2012. okt. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Családod?

Felnőtt korban amúgy a szülinapos szokta általában meghívni a családot/barátokat, szóval neked kellene kezdeményezni, és az nem minősülne könyörgésnek, hiszen ez a szokás!

2012. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Hát apukám alszik, mivel éjszakai műszakba volt, anyukám dolgozik..

Barátaim közül legtöbbet dolgoznak, vagy nem érnek rá. :/

Sajnos moziba és ilyen helyekre nem tudok menni, mert a településen ahol lakok, kb semmi nincs..

2012. okt. 31. 13:33
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj podd
2012. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
85%

Hívd fel a haverokat hogy menjetek el pizzázni , vagy csak igyatok valamit. Esetleg az egyik barátodat hívd át filmet nézni, dumálni.Vagy szüleiddel is elmehetsz valahova (esetleg ha van tesód vele találjatok ki valamit)

De ha végképp egyedül vagy nézz neten valamilyen filmet + pattogatott kukorica, üccsi (vagy kezdj el nézni egy sorozatot , rengeteg van neten. Aztán az is lehet hogy megszereted és kedvenced lesz. )

Ha semmi nincs akkor faceb-on beszélgess , chetelj vagy gyakori kérdéseken válaszolj kérdésekre.

2012. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Csinálj puddingot, pattogtass kukoricát, vágd be magaf a gép elé és filmezz. Nincs is annál jobb, amikor senki sem szólhat bele h mit nézz,nem kell egyezkedni. Úgy is hideg van kint.

Egyébként sincs még vége a napnak, hátha este történik valami. Te is elhívhatod a barátaidat egy meló utáni sörözésre.


Boldog Szülinapot!!! :-)

2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
(Bocsi 13:36 -os vagyok és nem figyeltem , hogy már válaszoltál. :D )
2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

BOLDOG SZÜLINAPOT !!!!


Nem biztos ,hogy elfeljtetek ilyenkor szokott az lenni,hogy valahol nagy dolog vár !!!! IGY LEGYEN


Nekem agusztusba volt a férjem reggel megköszöntött majd mindenki a családomból fel hívott . A férjem reggel elment dolgozni azt beszéltük meg,hogy este,kitaláljuk,hogy milyen étterembe menjünk enni.. Haza jött és azt mondta,hogy ne haragudjak rá ,de egész nap sült hekket akart enni. Hát mi ne mondjak néztem 1 nagyot ,de rögtön hozzá tette,hogy kitalálta szombatra ,nekem a meglepit. Igy nem hisztiztem : Elmentünk A római partra hekket enni. Aztmondta,hogy itt meg itt csinálják a legjobbat : A mai napig nem tudom,hogy nem vettem észre ,hogy az egész rokonságom egy kert helységbe ül. Csak akkor eszméltem fel amikor a sült hekkel elindultam leülni egy asztalhoz. A férjem megszervezte,hogy estére 30 rokonságom 140 km utazon miattam.

2012. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!