Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Házibulit tartok szülinapom...

Házibulit tartok szülinapom alkalmából. Milyen programokat, esetleg vicces játékokat tudtok ajánlani? (15/L)

Figyelt kérdés

15 éves leszek és meghívok kb 5-6 lányt :) Gondoltam filmnézésre,esetleg valami activityhez hasonló játékokra,amik ennyi idősen még beleférnek.Nagyjából ők is ennyi idősek.

Akit tud,légyszi segítsen valami ötletekkel hozzájárulni :D:D


2011. dec. 30. 13:13
 1/8 anonim válasza:
a Twister is érdekes lehet :D -tapasztalat
2012. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ha még nem volt meg a szülinapod: beugró?
2012. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ha ez még "belefér?"
2012. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
volt,de azért köszi az ötleteket :)
2012. jan. 14. 00:18
 5/8 anonim válasza:
És végül milyen programok voltak? :)
2012. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
volt twister is,és elmentünk egy pizzázóba :) itthon pedig a szokásos ami lenni szokott.a lényeg hogy jó volt,csak már elég rég..és közeledik a 16. ami különlegesebb kéne kicsit legyen.mégiscsak 16 leszek.:D arra nincs valami jó ötleted?:)
2012. aug. 25. 21:25
 7/8 anonim válasza:
az jóó :):)...én is barátnőmnek akarok meglepetés bulit a 16. szülinapjára de nem tudom h milyen programok legyenek. szerinted mi lenne ha egy diszkó fílinges helyen csinálnék egy bulit mondjuk ott csak tánc lenne meg a torta :)...szted elég lenne ? :D
2012. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy nem tudtam előbb írni a válaszodra,de táborban voltam a 2 legjobb barátnőmmel akik fura,de szintén 16 évesek lettek a tábor folyamán és én is épp úgy mint te,igyekeztem nekik meglepetéseket készíteni. :D mondjuk ott nem volt lehetőségünk diszkóra,de ha neked ez összejönne/vagy már meg is volt akkor szerintem az jó ötlet.:D
2012. szept. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!