Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapom van és semmi...

Szülinapom van és semmi program? :/

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom, de az egész egy kész csőd.. Tökre egyedül érzem magam. Nem akarok senkinek könyörögni, hogy jöjjön már el velem valamerre.. mit csináljak?:(

2012. okt. 31. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=yHqHfUbOD1Y


Boldog szülinapot! :D

Menjünk együtt a szabadba :D

2012. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, fiú vagy-e vagy lány, de mindegy!

Készítsd valami egyszerű vacsit, mire a papád felébred, legyen neki meglepi, és még az is kiderülhet, hogy erről eszébe jut (!), hogy anyud rábízta, hogy ő is meglepjen téged valamivel! :))))

Mindenesetre szervezd úgy a vacsit, hogy kellemes legyen!

Mindegy, ha az csak egy sült krumpli virslivel, vagy egyéb apróság, legyen a papának meglepi!

2012. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Jaaaa!

Boldog szülinapot!!!!!

2012. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is Boldog Szülinapot! :)

Nekem most volt hétfőn de sajnos az én barátnőim sem értek rá találkozni. Itthon leszedtem egy filmet és megnéztem meg apukám hozott a cukrászdából süteményt.

Ha nincs kedved kimenni a hidegbe akkor nézz a neten filmet vagy sorozatot, ahogy már írták korábban is. Vagy süss egy egyszerű sütit. Tesód nincs? Vele csinálhatnátok közösen valamit.

Én pénteken találkozom a barátnőimmel akkor érnek rá, te is biztos meg tudod velük beszélni mikor érnek rá ünnepelni veled. 21/L

2012. okt. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!