Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék olyan mint a...

Mitől lehetnék olyan mint a családtagjaim?

Figyelt kérdés

Mindenki nagyon okos és mindent ért, csak én nem és már néha ki vannak borulva hogy mit nem lehet ezen meg azon érteni.

Ez már nagyon régóta megy, már középiskolás vagyok.Nagyon rossz érzés a család fekete bárányának lenni, amikor összegyűlünk akkor csak azt hallom, hogy nekem megy gyengén a suli. Beszélgetnek a "mai világról" én nekem meg fogalmam sincs hogy miről van szó. Már annyira rosszul érzem magam.



2012. okt. 31. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ne akarj olyan lenni mint mások, mert sokak tudása csak lexikális, felszínes. Még többen szeretnek mások kárára okoskodni, mert így okosabbnak érzik magukat, pedig csak tudálékosabbak.

Mindenkinek megvan a magához való esze, amivel boldogulnia kell az életben.

2012. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Olvass sokat (ez igaz szépirodalomra és hírekre is): szókincs és ismeretek bővítése, valamint a "világ" közelebbi megismerése végett.

Beszélgess sokat mindenféléről, legyél toleráns mások érdeklődése és véleménye iránt, nyitott a világra - de ne "olvadj be" semmiképp! Legyen saját véleményed!

Olyan barátokat és társaságot keress, akik értelmesen töltik el a szabadidejüket, normális hobbival.


Kb. ennyi. Amúgy meg ne görcsölj, biztos nem vagy fekete bárány, csak úgy érzed. :)

2012. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam olvasni, de a bátyám olyan lekezelő. Úgy bánik velem mint aki tökfej, (jó lehet nem vagyok olyan okos mint ő), de ilyenkor kihozza belőlem az őrültet. Nem bírom visszafogni magam.

Na meg a tanulás..Nagyon sok ideig tart míg megtanulok mindent másnapra. Mire végeznék már 3x abbahagytam.:( Nagyon megunom amikor 100-adjára se megy bele a fejembe.

2012. nov. 3. 10:00
 4/4 A kérdező kommentje:
A tesóm meg ha elolvassa 2x akkor már meg is jegyezte és simán megért mindent, és amikor én 20adjára sem jegyzem meg akkor azt hallom hogy: "te még mindig ezen rágódsz? mekkora hülye vagy",és én meg még most se értem a matekot, amikor nekiállok akkor úgy érzem tudom de aztán a dolgozatnál rájövök hogy mégse. A tanárnak meg nem is tudok mit mondani hogy mit nem értek, mert szerintem nekem az alapok is hiányoznak. Így meg már nem is tudok mit csinálni. Nagy hátrány.
2012. nov. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!