Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetnék együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék együtt egy szakmabelivel? Szerintetek erre lesz esély?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok és most éppen egyedül. Túl vagyok pár kapcsolaton és arra jöttem rá, hogy nem olyan nagy "sznobizmus", amikor valaki azt mondja, hogy az orvos orvossal, mérnök mérnökkel...stb.stb. Nekem a kapcsolataim a vége felé mindig azért mentek úgymondd tönkre, mert én hajtottam a dolgaimat és erre a másik megorrolt. Nem olyan életpályám van, ami abból áll, hogy rendszeresség. Nem olyan, aki reggel 8-kor munkába megy és du. 5-kor meg haza és akkor már nincs "semmi" ehhez kötő dolog. Nekem olyan életpályám van, ami össze-vissza időket igényel és sok gyakorlás és próbát. Gondolom kitaláltátok. Előadóművész.


Eldöntöttem, hogy én egy olyan párt szeretnék magamnak, aki szintén szakmabeli. Úgy gondolom, hogy egy ilyen ember érti meg a legjobban a lelkivilágomat és ezzel az egésszel járó cécót. Én se lennék ideges, ha neki csúszik be a romantikus esténre egy fellépés. Elmennék vele, mert hát egy szakma, érdekel. A volt partnereimet ez nem érdekelte. Egyedül mentem el mindig szerepléseimre. S ha nem is egyedül, akkor se volt olyan igazi az érdeklődésük és a legrosszabb az az, hogy nem lehet velük erről témázni, mivel nem értenek hozzá.


Lehet hogy ez most rossz dolog, hogy ilyeneket írok, de ti hogy gondoljátok?


Szeretnék megismerni hasonszőrű embert, de sajnos eléggé nehéz ebben a rétegben találni valakit, mert nagyon sokat el vannak szállva maguktól. Lehangoló. Vélemény?



2012. okt. 3. 23:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell az egodtol megszabadulni, hiszen kollegaid is vannak, akikkel lehetoseged van a munkadrol tarsalogni pl, hiszen szakma beliek.

NEked az erzelmeidre kell hallgatnod, mivel ha megtalalod azt az embert, aki igazan es oszinten fog szeretni, az mar megtisztel teged azzal, hogy elmegy es megnez teged, mivel latni akarja, reszese akar lenne az eletednek! VAlasz kette ezt, tehat az erzelmeidet ne keverd a munkaddal, ezert nem talalod meg a tarsadat!

2012. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Feltaláltad a spanyolviaszt: ez már nagyon régen így működik. Amúgy veled egyidős vagyok,és én is vergődöm ezerrel. Milyen előadóművész vagy?
2012. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 okoska31 ***** válasza:
100%

egy dolog jutott eszembe: az elején még elvárhatod, hogy elmenjen megnézni - de idővel nyilván már nem. Miért? Mert a Te esetedben ez a munkád - nem egy eseti szereplés. Nyilván Te sem fogsz bemenni hozzá minden nap, amikor dolgozik:)


Egyébként meg tolerancia kérdése. És azért legyünk őszinték: elég ritka az az előadóművész pár, akik bírják együtt - gondold el, hogy felváltva kaptok fél éven keresztül minden estére felkérést.... hát így, nehéz lángolni valaki iránt...

Az a része persze stimmelhet, hogy napközben lehet együtt lenni.

de tényleg szerintem a toleranciának, elfogadásnak sokkal nagyobb szerepe van, mint a közös foglalkozásnak...

2012. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De az a baj velem, hogy ezen a témán kívül nem sokminden érdekel. Mindig úgy éreztem, hogy egy idő után elhanyatlik a dolog. Ideig óráig érdekel, hogy mit csinál a másik, de utána már nem. Viszont ha ő is szakmabeli, akkor az egész lénye iránt nem szűnik meg az érdeklődés...rosszúl hangzik nagyon és tisztában vagyok ezzel. Valahogy sajnos mindig így jött ez ki. Vagy talán az is lehet, hogy csak nem találtam még meg az igazit. Viszont vágyom rá.
2012. okt. 4. 00:10
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Valahol nagyon nem jó ez a gondolatmenet.

Arra gondolok konkrétan, hogy a gépész/közlekedés/villamosmérnökök között ritka a nő, mint a fehér holló. Akkor most csak ezért legyen ezekben a szakmákban mindenki magányos vagy homokos? Akkor már inkább ne szakmabeli legyen, de nő.

2012. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán az időbeosztás miatt nem kell szakmabelihez ragaszkodnod, rengeteg más szakma is van, amiben összevissza dolgoznak az emberek. Pl. itt az enyém.:) A lelkivilág már más kérdés persze.
2012. okt. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
"előadóművész"... ne haragudj, de ez kicsit viccesen hangzik. szerintem titkon, úgy, hogy magadnak sem vallod be olyan partnert keresel, akinek a hátán felkapaszkodhatsz.
2012. okt. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ,mi a kérdés? Te kijelölted a potenciális jelöltek halmazát,akkor válassz onnan. Számomra nem fontos például,hogy hasonló munkakörünk legyen. Esténként halálra untatom szerintem a barátomat a kórházas sztorijaimmal , nekem is magyarázhatja hogy milyen íveket hegesztett aznap úgysem fogom fel :DD De meghallgatjuk egymást mert fontos nekünk a másik.

Ha te úgy gondolod,hozzád egy szakmabeli illene,akkor viszonylag könnyű a dolgod,hiszen gondolom sok ismereteséged van . Aztán az is meglehet,hogy nem a különböző munkátok miatt nem találtad meg az exekkel a közös hangot,ki tudja. Mindneki belátása szerint válasszon,nincs ebben semmi elitélendő ha erre vagy kíváncsi.

2012. okt. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg feküdj le kérdező, mindjárt kelned kell, kezdődik a műszak.

Ne álomvilágban élj!

2012. okt. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
En zenesz vagyok, klarinetozom. Budapesten egy szinhazban jatszom. Altalaban minden este szerencsere. Amikor nem, akkor fellepesek vannak videken, reggel probak esetleg koncertek. A ferjemmel 8 eve vagyunk hazasok es 16 eve elunk egyutt. Illetve egyutt, de megis kulon. O ugyanis Becsben dolgozik heti 3 napot, 4- et van itthon. Es ez igy mukodik is. Ugyanis ezzel a szakmaval nem lehet egyutt elni. Egy nagy szinesz, akinek hasonlo elete volt (Bessenyei Ferenc) , mondta, hogy ezt a szakmat nem lehet kez a kezben csinalni. Ezt egyedul kell. Senki nem tudja elviselni, h este 11-kor hazaerek, vacsorazok es probalok ejjel 1- ig, 2-ig. A csalad meg aludna a masik szobaban, mikozben en orakig ujjgyakorlatozom. Szoval a valaszom, akar civil, akar szakmabeli part valasztasz, eljetek kulon. Nalunk ez mukodik. Neki is van egy lakasa es nekem is. Ettol meg szeretem a ferjemet es megbizok benne. Aki egyebkent mernok. Ha mar faraszto lesz ez az eletmod, kitalalunk valami mast. De meg birjuk es nem vagyunk olyan oregek sem. 37 es 45 eves
2012. okt. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!