Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalna a párotok hogy...

Ha megcsalna a párotok hogy viszonyulnátok utána hozza?

Figyelt kérdés
En annyira dühös vagyok, hogy rá se tudok nézni és mar értelmet sem latom hogy folytassam vele úgyse tudnék benne többet megbízni...
2012. nov. 1. 21:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Hát én hirtelen felindulásból nekimennék az tuti. Aztán csalódott lennék, mérges, szomorú, kiábrándult.

Azt mondanám fejezzük be, de közben meg belül iszonyat szenvednék, hogy elveszítettem...

2012. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Hogy viszonyulnék? Sehogy nem akarnék viszonyulni hozzá, azonnal otthagynám, ilyen undorító emberrel nem szeretnék egy helyen sem tartózkodni.
2012. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Felőlem megcsalhat, csak akkor a saját vérében fullad meg.^.^
2012. nov. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%

Hát annyira nem vagyok egoista, hogy ezt a saját személyem elleni támadásként értékeljem.

Szerintem túllépnék ezen.

(de nálunk kicsit más a helyzet, család, sok év sokat nyom a latban)

2012. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Úgy megrendülne a bizalmam benne, hogy már nem tudnék úgy hozzáállni mint azelőtt, szóval elválnának újtaink valószínűleg. Mondjuk mielőtt belévágnám a kisbaltát, némelyik előttem szólóval ellentétben elgondolkoznék azon is, hogy mit tettem/tettünk, ami idáig vezetett.
2012. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Úgy viszonyulnék hozzá, mint egy exhez. Mert ha megcsalna, utána már nem lenne a párom.
2012. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Ha megcsalna már nem lenne a párom.
2012. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%

Attól függ miért csalt meg.

Ezt is mérlegelni kell. Ha például szexuálisan rendszeresen elutasítanám, kiállhatatlan lennék a mindennapokban, akkor ahogy látom másokkal ellentétben képes lennék elfogadni, hogy bizony, ezért én is felelős vagyok és viselem a következményét. Persze dühös lennék, de inkább megoldanám a problémát, még mielőtt tényleg szétmegyünk, megjegyzem ez esetben miattam.

2012. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
27%
A körülményektől függ, de egy szimpla megcsalást önmagában nem tekintenék szakításra oknak.
2012. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem viszonyulnék hozzá sehogy, azonnal szakítanék!
2012. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!