Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk karácsonyra a...

Mit vegyünk karácsonyra a nagymamámnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még messze van a karácsony, de nem baj szeretek előre bevásárolni.

Az lenne a kérdés, hogy 4-en mit vegyünk (4 unoka).

Semmi ötletem nincs, de valami olyan kéne amitől meghatódik, és hasznos is.

Valami ötlet? :)


Azt hiszem, ez egy kulturált kérdés, tehát kulturált választ várok. Köszönöm!


2012. nov. 1. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kérdés kulturált, csak nagyon általános. Nem ismerjük, nem tudjuk mit szeret, mennyi idős..stb... Tehát nem igazán tudunk választ adni. Amit így válaszolni fognak azokat a dolgokat ha elmész egy nagy bevásárló központba te is látod, és egyáltalán nem személyes, tucat árutól meg nem fog meghatódni.
2012. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy saját készítésű fényképalbum rólatok és a családról :))
2012. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy ajándékkosár amiben női tusfürdők, samponok dezodorok stb vannak, szerintem hasznos habár nem valami megható. De lehet már alapból az is megható lesz neki, hogy gondoltok rá és ajándékot kap.
2012. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Videó közösen eltöltött pillanatokról. Esetleg egy kötött pulcsi, sál, kesztyű amit ti csináltok.
2012. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Puha köntöst, meleg papucsot, kévéfőzőt, porszívót, fotoalbumot, kerti törpét.

Esetleg csináltassatok neki olyan pólót, v takarót, amin az unokák csoportképe van.

2012. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Doresz9 válasza:
100%
Csináljatok neki egy emlékkönyvet amibe képeket raktok meg írtok bele mondjuk idézeteket meg esetleg rajzoltok bele meg stb.
2012. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó ötletek!
2012. nov. 2. 20:46
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan tervünk van a mienknek, hogy digitális képkeretet veszünk. És mikor megyünk hozzá látogatóba mindig megtöltjük frisebb képekkel.
2012. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az ötletek amiket leírtak: szuperek!

Annyival egészíteném ki, hogy esetleg egy fehér nagy párna huzatra rá lehetne szitanyomással tenni mondjuk a 4uncsi fotóját, akár külön külön, vagy egy csoportképet :)

2012. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én mindig fényképet adok neki

a fiam képét megcsináltatom a4-esben,veszek egy szépe keretet.a szobájában az összes kint van a falon

most lesz a szülinapja,megint azt kap

a digitális képkeret nagyon jó ötlet,amit fentebb olvastam

2012. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!