Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért nincs...

Miért van ez? Miért nincs soha igazam?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, családommal élek, nevelőapám van és egy öcsém, neveéőapám 15 éve ganéj módon viselkedik velem, kegyetlenkedik, anyám efelett szemet huny, és nem csinál semmit, amikor megemlitem anyámnak, ő próbál ugy csinálni mintha semmise történne vagy mintha nem hallaná, bátyám néhány havonta idejön és leoszt engem hogy miért bontom a családi békét, holott a nevelőapám az aki kezdi az egészet, ma pl az történt h felemlitettem h neleőapám mit csinál velem erre anyám elkezd velem veszekedni és sirva fakad h őt senki se érti meg...az egész család ugy néz rám mint a büdös gyerekre most...és bünbakként vagyok beáálitva...na és engem miért nem ért meg senki? miért vagyok elhalgattatva amikor én akarok szolni?
2012. nov. 2. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz ez. Pontosan nem látunk bele a helyzetedbe, de gondold csak el, hogy valóban anyukádnak sem könnyű. Két tűz között van, nyilván szeret téged is, és a párját is.

Jól esne neki, ha erőt vennétek magatokon és békén hagynátok egymást, ha másért nem, az ő kedvéért.

Nem vagy már gyerek, ha neked lesz élettársad és anyukáddal harcolnak majd, akkor mit fogsz érezni?

Szerintem próbálj meg kicsit toleránsabbnak lenni, anyukád hadd lássa, hogy nem te kezdeményezed a gondokat. Remélhetőleg a nevelőapád is befejezi, ha pedig nem, akkor mindenki látni fogja, hogy nem te provokálod!

Próbáld csak meg! Célravezető lehet!

2012. nov. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, de viszont szerintem ha nem volna jogos egyáltalán akkor én nem hiszem, hogy édesanyád nem szólna bele és a testvéred is miért téged hibáztat. Gondolkozz el ezen is egy kicsit. Ha viszont nem jogosan támad akkor tégy úgy ahogy az első irta. Járj elől te a jó példával.
2012. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszotokat :) megpróbálok én is változtatni, a probléma hogy nevelőapám és anya sokat ad bátyám véleményére és bátyám az a tipusú ember aki azt mond amit hallani akarsz...de köszönöm a válaszotokat :)
2012. nov. 2. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!