Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még, hogy édesany...

Mit tehetnék még, hogy édesanyám ne a nővérem pártját fogja?

Figyelt kérdés
Nővérem(24) és a barátja (25) kb 2 hónapja felköltöznek Budapestre. Minden héten hazajárnak. Nem is ezzel van a baj, hogy hazajönnek. Minden egyes alkalommal én takarítom ki a fürdőszobát előttük és utánuk. Én nagyon igényes vagyok. Hazajönnek és nem foglalkoznak vele, hogy hogy hagyják a fürdőszobát a wc-t mosdókagylót zuhanykabint. Gusztustalan, hányinger keltő mikor belépek a fürdőszobába. Nővérem azt mondja, hogy nem azért jönnek, haza hogy takarítson. Én ezt megértem nem kérte tőle, csak annyit, hogy úgy hagyja, ahogy én nekik... tisztán igényesen és szépen. Az én törölközőmet és tusfürdőmet használják. Nekem már nagyon elegem van ebből. A szüleim meg nekik adnak igazat. Őszintén szeretném kérni a véleményeteket, hogy kinek van igaza.. én már nem bírom elviselni!!!!!
2012. nov. 2. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ök jönnek te estére menj valamejik barátodhoz.

Ha majd anyukád megy be utánuk a koszos fürdöbe rájuk fog szólni hogy azért mégse disznolban laktok.

2012. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos anyukádat nem tudod megváltoztatni, ő már ilyen marad, jobban szereti az egyik gyerekét sajnos. Ha ő el tud számolni a lelkiismeretével... szép kis anya.


Viszont ne hagyd a fürdőszobában a törölköződet, tusfürdődet, akkor legalább ezzel nem bosszantanak.

2012. nov. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!