Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálhatja velem ezt anyum?

Hogy csinálhatja velem ezt anyum?

Figyelt kérdés
Nem fogadja el a barátomat, és választanom kell köztük. Amúgy is már állandóan ezen veszekedtünk, nem tudom mi a baja vele, pedig a fiú mindent megtett hogy elfogadja. Most szedjem össze a cuccaimat is ijesszek rá hogy tényleg nem tud minket szétválasztani?

2012. nov. 3. 09:27
 1/3 anonim válasza:
100%
magyarázd meg neki, hogy neked fontos a barátod. talán van valami oka, hogy nem akarja elfogadni (pl. életkor) .. én is voltam ilyen helyzetben. én akkor szakítottam is a sráccal, mert valójában nem volt ő nekem annyira fontos.
2012. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy TE mennyi idös van meg a barátod, ezen kivül jó lenne tudni, hogy MI a kifogása anyukádnak a barátod ellen. (Ez a fiú mindent megtett, hogy elfogadja a számomra igen negativan hangzik, egy csúszómászó jellemü ember jut az eszembe erröl.)


Ha már nagykorú vagy, és el tudod tartani magad, kizárólag akkor érdemes elgondolkodnod az "összeszedem a cuccaimat" dolgon, mert a végén még úgy jársz, hogy anyukád NEM megijed, hanem azt mondja, hogy AKKOR MENJ!

2012. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt igazából nem tudom. Sajnos én is jártam már így amikor a barátnőm anyja engem valamiért nem tudott elfogadni. Pedig én olyan természet vagyok aki mindenkivel jól kijön az előző kapcsolataimból is sokan bírtak, a szülők közül. Még a félig roma barátnőm apja is teljesen elfogadott engem. Csak a jelenlegi barátnőm anyja sokáig nem fogadott el engem, lehet azért mert nem vagyok szlovák állampolgár, de ugyanúgy magyar vagyok ahogyan ők is, most kb 2-3 hónapja jutottam el oda hogy elfogadjon hogy a lánya barátja vagyok. Persze a lányát sokáig szekálta azzal hogy szakítson velem, de nem hagytuk ennyiben, sokat szenvedtünk mire megbékélt a gondolattal hogy a lányával járok, és most vagyunk ott hogy már szívesen lát engem.

Ti is harcoljatok ezért, anyukádnak nyilván nem szimpatikus a barátod, de próbáld meg megbeszélni vele a dolgot majd a barátoddal is hogy adja önmagát meg keltsen benne jó benyomást, hidd el, ha látja hogy a barátod nem hagyja magát akkor beadja a derekát majd, lehet így teszteli őt, kitudja.

2012. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!