Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ilyen helyzetben? Hogyan tudnám elérni, hogy velem legyen? Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

szóval...

Vagyok én, x

Van egy srác, y neki van egy barátnője, aki z (párkapcsolatban vannak) én x és y néha összejárunk esténként, és jól érezzük magunkat (szex)de ezt persze z nem tudja, csak y és én.

Szóval az a lényeg, hogy megcsalja a barátnőjét velem. Hogyan érjem el, hogy velem legyen?


2011. ápr. 5. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Hogyan érjem el, hogy velem legyen?"


néha esténként veled van. mit akarsz még?

2011. ápr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

remélem érthető.

szerintem azért csalja meg, mert ő nem nem használja a száját, ha értitek mire gondolok :D

2011. ápr. 5. 17:36
 3/13 A kérdező kommentje:
17:36 Azt hogy az én barátom legyen. És többet legyünk együtt ne csak kb 2 hetente 1szer
2011. ápr. 5. 17:38
 4/13 anonim ***** válasza:

ha járni akarna veled, akkor már rég dobta volna a nőjét és összejött volna veled.


21F

2011. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem meg azért csalja meg mert nem szereti.

Egyébként meg nem biztos , hogy egy ilyen barátnőre vágyik, akinek elég csak a szex és hagyja magát kihasználni. Lehet valami komolyabb oldaladat kéne mutatnod.

2011. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
17:39 Akkor miért csalja meg őt? (velem)
2011. ápr. 5. 17:46
 7/13 A kérdező kommentje:
17:42 Midig is nagyon komoly voltam (vagyok) és ezt tudja is. Ha valami problémája van tudja, hogy hozzám bármikor fordulat és szímthat rám. Egyébként meg egy elég jó barát :), de én azt szeretném ha a pasim lenne...
2011. ápr. 5. 17:47
 8/13 anonim ***** válasza:
nem 17:39 vagyok, de szeritem azért mert veled jobb a szex.
2011. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
17:48 köszi, de akkor miért nem akar a pasim lenni? hogyan érhetném el? Nagyon szeretném...
2011. ápr. 5. 17:55
 10/13 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h vagy párkapcsolat, vagy semmi, mert meguntad ezt a bizonytalanságot. ha otthagy, akkor ne bonyolódj bele a történetbe, keress vki mást, mert szeretőként már sok nő sérült eddig is.
2011. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!