Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, kérem szépen, árulját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kérem szépen, áruljátok el, miért csinálhatja ezt velem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta szinte napi szinten keres egy férfi (csoporttárs) a suliból.


Gyakorlatilag 7 napból olyan 3-4 napot beszélünk egy héten. Állandóan keres valami miatt. Vagy csak épp azért, mert eljöttem előadásról és megkérdezi hova lettem...


Úgy alaktja a dolgokat, hogy néha sulin kvül is találkozzunk egy jegyzet "csere" miatt.


Mosolyog rám, látom a szemén, hogy nem vagyok közömbös.

Már fél éve ezt csinálja velem. Most úgy adódott, hogy sokat járunk együtt órákra, közelebb kerültünk egymáshoz, de nem történik semmi, nem mond semmit.


Miért? Ha nem érdeklem, miért keres ennyit?


Könyörgöm segítsen valaki. Magyarázzátok el nekem kérlek, mi lehet a viselkedése oka, mert nem értem. Beleszerettem és csak szenvedek így.


L/ 23; ő F/30


2011. okt. 15. 00:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:

mulya a lelkem.

neked kell lépned.

hívd el kávézni vagy ebédelni,vagy egy fagyira.

hálás lesz érte,ha ilyen kitartó.

2011. okt. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Csak az első hozzászólót tudom támogatni... Lépned kell de vigyázz vele ne túl rámenősen mert a legtöbbje annak ellenére hogy mulya szereti azt hinni hogy övé az irányítás. Szóval elég ha csak egy enyhe kezdőlökést megadsz :)
2011. okt. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

Ott ül az autóban mellettem, nem lehet ennyire félős. Nagyon közvetlen típus, ennek ellenére lehet mégis félős.


Mosolyog rám.....néz....de nem tesz semmit, megőrülök.


Elmondtam, hogy kedvelem, ha ez nem ösztönzi, mit tegyek még?

2011. okt. 15. 00:53
 4/56 A kérdező kommentje:

Egy példa:


munka előtt lvezet 10 km-t ide, és 10-et vissza korán reggel, hogy az én anyagomat kapja meg. Hozzáteszem a városban, ahol él, millió csoporttársunk van. Ja, és természetesen a másoláshoz az én jelenlétem is kell. :)

2011. okt. 15. 00:55
 5/56 anonim ***** válasza:

hát van ilyen!!!!...a pasi be van tojva!!! már rég lépett volna,de mindig valahogy elmegy a bátorsága........vagy,adj neki mindig valami jelet amire tud reagálni,előbb-utóbb csak lesz valami!!!!...ha nem,akkor tényleg hülye!!!!!

ha sokáig sza..kodik akkor kapd le!!!!...nem baj az ha néha a nő,kezébe veszi az irányítást : )

2011. okt. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
ja én 33F
2011. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Azt azért nem kellene. :)


Én elég csendes ember vagyok, lehet fél, hogy mit reagálnék?


De emberek, fél éve játsza ezt velem már. Nem létezik, hogy kibírja, ha érdeklem őt.


Egyre többet találkozunk, várom mit hoz még ebből ki. :)


Ma pl azt mondta írjak rá. Megtettem, nem válaszolt. Tiszta hülye.

2011. okt. 15. 01:17
 8/56 A kérdező kommentje:
Jah...és direkt nagyon kedvesen írtam neki. Ennyit erről... :(
2011. okt. 15. 01:18
 9/56 anonim ***** válasza:

én vagyok 33F


igen,nagyon hülye,de tuti óda van érted..csak talán nem adtál neki olyan igazi jelet,érted?..én is sokszor be voltam sza..va,féltem ha lekapnám elküldene a fenébe : )

...de fél éve már?...hát nem tudom...de ha neked is nagyon tetszik akkor lépj te...mit vesztesz?...legalább kiderülne végre,hogy mi a fenét akar!!!!...hidd el,nem ciki ha egy nő lép néha....vannak ilyen szerencsétlen pasik : )

2011. okt. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
felesége van,valld be!
2011. okt. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!