Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy olyan házas,...

Mit gondolsz egy olyan házas, családos felnőtt férfiról aki a közösségi oldalán állandóan meztelen nőkről tesz fel képeket?

Figyelt kérdés
Napi 4-6 képet hiányos öltözetű, néha meztelen nőkről.

2012. nov. 4. 01:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Azt, hogy nem túl boldog attól, ahogy a felesége kinéz.
2012. nov. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Több dolog miatt is sajnálatraméltó és szánalmas szegény. Egyrészt nyilván nincs megelégedve a feleségével, vagy a külsejével, vagy a nőiességével, vagy a házasságon belüli szexuális életével. Vágyik egy vonzó nővel való szexre, és csak így képes kiélni.

Ami még szánalmasabb, hogy az ilyen képfeltöltésekkel nyilvánvalóvá teszi mindenki számára, hogy idegen nők képeiben kell kiélnie amit nem kap meg otthon, és ezért valószínűleg az ismerősei le is sajnálják / ki is röhögik.

2012. nov. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem irigylem a feleségét, a családját.
2012. nov. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas.


"idegen nők képeiben kell kiélnie amit nem kap meg otthon,"

És ő mit ad otthon?

2012. nov. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Hogy egy tapintatlan bunko! Nem az a baj hogy meztelen noket nez maganyaban a neten, hanem hogy ezt kozossegi oldalon keresztul minden ismeros tudtara is adja.
2012. nov. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Azt hiszi, férfias az ilyen. Pedig csak bunkó.

Csorgathatná a nyálát, otthon, magányában is, nem kell azért képet felrakni. Lehet, a falu bikájának gondolja magát..közbe meg egy szexnulla.

(gondolom én)

2012. nov. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy rakattintott egy képre, amivel regisztrált egy bugyuta alkalmazasba, ami helyette posztolgat. Egyszer mar én is bele futottam ilyenbe....
2012. nov. 4. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmazás létét megerősítem. Nekem is sikerült meztelen nőket posztolgatni, heteroszexuális nő létemre. Amíg nem hívott fel valaki, hogy furcsa dolgok történnek az adatlapomon, nem vettem észre.
2012. nov. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

:)))

Kedves férjem is így járt. Lájkolt egy képet egy "férfimagazin" oldalán, azóta napi három-négy kép kerül ki az oldalára, és agybajt kap, hogy nem tudja megszüntetni.


Elégedett azzal, amit itthon kap, ha az esti emlékeim nem csalnak. ;)

Ha valaki tudja, hogy lehet az alkalmazást megszüntetni, az megírhatná.

2012. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
OFF. Fiokbeallitasok-szerkesztes-torles. Aztan biztonsági beállítások-blokkolta alkalmazások- oda beírni az app nevet es kész:)
2012. nov. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!