Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Elengednétek a lányoto...

Szülők! Elengednétek a lányotokat? Hogy reagálnátok? Hogy beszéljem meg anyával?

Figyelt kérdés

4 hónapja jóban lettem egy nálam 17 évvel idősebb férfival.Elég sokat beszélgettünk és találkozgattunk,sok mindenben segített.Nekem tetszett már a kezdetektől,mert nagyon jól néz ki,de rájöttem,hogy ő elég nőcsábász típus,elmondta,hogy sose volt szerelmes.

Viszont már 6 hete együtt vagyunk és még soha nem engedtem senkit olyan közel magamhoz,mint Őt és szeretem,de nem tudom,hogy nem lenne-e neki az már túl komoly fordulat,ha találkozna anyával.

Tegnap megkérdezte,hogy nem lenne-e kedvem a télen elutazni vele valahová kettesben,ő fizetné az egészet,csak menjek vele.Azt mondtam neki,hogy át kell gondolnom,de szeretnék menni.Akkor viszont el kellene anyának mondanom mindent és nem tudom,hogy fog reagálni.Amúgy sem kedveli túlságosan a gazdagokat és a barátomnak elég sok pénze van,félek,hogy megjegyzéseket tenne rá vagy valami.


Ti beleegyeznétek az utazásba anya helyében?Mi lenne az első reakciótok,ha elmondaná a lányotok,hogy a barátja idősebb nála?Hogy mondjam el anyának ezt az egészet,ha egy kicsit régimódi?


Köszönöm a tanácsaitokat előre is!



2012. nov. 4. 14:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

ha még nem múltál el 18 akkor tuti kiakadnék, majd meghívnám a kedves fiatal embert aki már 30 gondolom elmúlt, és megkérdezném miért a lánykámat kufircolja, miért nem talál a felnött koru emberek köztt magának partnert, hogyan tud egy tini lány felé sexuális érzéseket táplálni?


Még soha nem gondoltál bele, hogy miért nem kicsit idösebb lányokkal kezd?

2012. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Megjegyzèseket biztos nem tennèk mert nem ismerem. èn megkèrnèm a lányomat, hogy adjon egy kis időt ès engedje meg hogy megismerjem. Hiszen egyszeri találkozás után mèg nem lehet azt modani hogy ismersz valakit. Bozto skèrnèk pár találkozòt meghívnám nèha vacsorára stb. aztán ha szimpatikus akkor ha nem is tèlen de tavasszal lehet elengednèm. ugyanis ez az anya rèszèről nem más mint aggòdás.. :)

sok sikert!

2012. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
hát ha én lennék az anyukád és még nem múltál el 18 akkor biztos hogy nem engednélek el... anyukád mennyire szigorú? és te mennyi idős vagy? és apukád?
2012. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ha elmúltam volna 18,nem kéne anya engedélye...:)

17 éves vagyok.

Elég sok barátnője és egyéjszakás kalandja volt,elmondta azt is,hogy nem a szerelmet kereste,csak jól akarta érezni magát,kétlem,hogy pont az érdekelte,hogy hány éves az épp aktuális barátnője.

Anya elég szigorú,ezért nem is beszéltem neki még a barátomról.Tudom,hogy félt meg minden,de néha kicsit már túlzás,amit csinál.

Apa és anya 3 éve elváltak,szóval apa ebbe a dologba nem annyira szólhat bele.

2012. nov. 4. 15:25
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hány éves vagy. A pasas 17 évvel idősebb..:(

Szerinted mit akar tőled ? Gazdag is..:(

Nem engednélek el! Egy ilyen (ennyivel öregebb) pasi elvinne

messze mindenkitől..hogy menekülnél ? Miért hiszed, hogy ennyire megbízható ember, hogy nem fog szadista, vagy mittudom én milyen lenni ?

Miért nem keresgél a saját korosztályába ? Mert azok már átlátnak rajta. A kis tinik még nem.

Az ilyen lehet hogy perverz..Mihez kezdesz ha mondjuk folytogat, vagy ver ?

A pincébe zárnálak, ha még nem vagy 18 éves, de NEM mehetnél el vele !

2012. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Apád akkor is beleszólhat, mert az apád. Nagy tévedés. Tőled nem vált el.
2012. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Szülő lennék, akkor ebben a helyzetben kiakadnék!!


34 éves nőcsábász (!!), milliomos férfi és egy 17 éves átlag középosztályból származó lány...szép vége ennek általában csak a mesében van.

2012. nov. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Ha a 17 éves lányomra rámászna egy 34 éves pasas, akkor nagyon hamar helyet cserélne a heréje a szemgolyójával. Szerinted, hogy érzenék a szüleid ha kiderülne, hogy a lányukat éppen aktuális, fiatal lyuknak nézik. Komolyan azt hiszed többnek lát téged?

Neked már lehetne annyi eszed, hogy az ilyen férfiakat messziről kerülöd.

2012. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös kérdése tényleg elgondolkodtató! Vajon miért nem korabeli nőkkel kezd ez a férfi??

Állítom a szeme se áll jól.

2012. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ha bármi olyat akarna tőlem,amit én nem szeretnék,azt már megtehette volna,elhihetitek.

Talán azért nem az ő korosztályából keres valakit,mert nem jönnek be neki a 35-40 éves nők vagy mert ők már többet akarnak egy kalandnál vagy nem tudom.Velem se komoly kapcsolatnak indult ez az egész,csak közben megváltozott pár dolog.

2012. nov. 4. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!