Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek 14 éves gyermeket...

Elengednétek 14 éves gyermeketeket szilveszteri házibulira?

Figyelt kérdés

Miközben tudjuk, hogy dohányzik és ha van ital, akkor berúg.

fiú.


2012. okt. 28. 17:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
nem,de már így is elcseszték a nevelését,14 évesen berúgni.gratula a szülőknek
2012. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
én vagyok a gyerek, csak kíváncsi vagyok a véleményekre ha odaállok anyuékhoz elengednek-e ennek rendjében.
2012. okt. 28. 18:07
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem,de tuti nyakon vágnám,és elkezdeném megnevelni ha már eddig nem tettem
2012. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Kizárt!
2012. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
egyáltalán nem. már így is el vagy cseszve
2012. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Bár én lány vagyok, engem elengedtek 13 évesen egy "házibuliba" a szüleim, de csak mert ismerték az osztálytársamat és a szüleivel jó kapcsolatban voltak. Nevezhettük volna osztálybulinak is, mivel csak az osztálytársaim voltak ott. Ma már szégyenlem de én is ittam egy keveset, azt hiszem boros kólát ittam, de semmi töményet és nem is dohányoztam. 14 évesen otthon töltöttem a szilvesztert, átnéztem a szomszédokhoz a szüleimmel, de ennyi.

Tehát én személy szerint elengedném a lányomat de csak abban az esetben ha ismerős családhoz/kamaszokhoz menne. Idősebb korosztálybeli fiatalokhoz/felnőttekhez, "vadabb" buliba semmiféleképpen sem. De egy fiút mindig másképp kezelnek ... A férjem is megivott már egy-két pohárkával ennyi idősen, de ettől függetlenül minta apa lett belőle és tisztességes, becsületes felnőtt férfi. Nem gondolnám, hogy ez bármit is befolyásol. Bár azért a sárga földig nem kellene leinnia magát senkinek ennyi idősen! Talán azt mondanám 1-2 sör belefér, de több nem!

Szerintem elfognak engedni a szüleid, bár azt nem tudom milyen házibuliba készülsz! (a kapcsolatotoktól is függ)

2012. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%
A sok álszent... Nem tudom mennyi idősek lehettek, de mikor ti voltatok 14 évesek ti is a "menőkhöz" akartatok tartozni akármilyen hülyeség is jelentette azt. Aztán meg abbamaradt...
2012. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
52%
Mivel dohányzik és ha van ital akkor berúg, az azt jelenti, hogy felelőtlen és megbízhatatlan. Ezért nem. Egy normális, nem ilyen lecseszett nevelésű kölköt normális helyre elengednék.
2012. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
nem azt fiatalnak hívják :) mikor akar élni 50 évesen?
2012. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

"csak kíváncsi vagyok a véleményekre ha odaállok anyuékhoz elengednek-e"


Ha hagyják, hogy dohányozz, már párszor be is rúgtál és ezért nem üvöltötték le a fejed és nem voltál büntetésben, akkor kérdezd csak meg, biztos elengednek, mert le se sz.rják a gyereküket. Vállaltak volna inkább fehéregeret vagy aranyhalat.

2012. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!