Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megszeress...

Mit csináljak, hogy megszeressen/megkedveljen a nővérem? Help!

Figyelt kérdés
A tesóm 16 éves(lány),én 12 vagyok(lány) és sosem voltunk azok a minta tesvérek. Én nagyon szeretem őt,de ő mindig azt mondja, hogy utál. Nagyon szereti a posztereket és a Forma-1.Arra gondoltam,hogy karácsonyra veszek neki 5 Pastor Maldonaldo-s posztert. Mivel szereti Maldonaldót remélem örülni fog neki. Hülye tanácsokat nem kérek,de azért előre is köszönöm.://
2012. nov. 4. 19:50
 1/9 wartburg353s ***** válasza:
100%
Jó ötlet, hogy olyan ajándékot adj neki, aminek örül. De én nem hiszem, hogy utál téged, szerintem te se hidd el neki. 16 évesen az ember sokszor valamiért úgy érzi, hogy égő, kellemetlen kimutatnia, hogy szereti a 12 éves tesóját. Nekem is van húgom, és nekem is volt egy utálatos időszakom, de azért szerettem. Csak sokszor idegesített, mert én már a felnőttek világában akartam élni, őt meg még egész más dolgok érdekelték, vagy utánozni próbált, hogy jobban elfogadjam. Ne hidd el, ha azt mondja, utál, de ne is kérdezgesd, mert ez biztos idegesíti. Várj egy kicsit, lehettek még nagyon jó tesók a jövőben. Ha tényleg utálna, te se tudnád annyira szeretni. Ne erőltesd, ő most változik, alakul, biztos nehéz ezt elfogadni egy fiatalabb testvérnek, de majd túl lesztek rajta.
2012. nov. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édes vagy. Hidd el, biztosan nem utál a nővéred, 16 évesen ő most olyan tipikus kamasz, mond olyan dolgokat, amiket nem gondol komolyan. Ha nagyobbak lesztek, biztosan megváltozik a kapcsolatotok. :) Biztosan örülni fog az ajándéknak. :) Hajrá!
2012. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a biztatást!! :)
2012. nov. 4. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!Majd,ha eléred az ő korát te is utálni fogsz mindenkit,aki fiatalabb tőled!:D pontosan azért,amit már itt leírt valaki,mert úgy érzi idegesíted,de nem csak te hidd el!A szüleid és mindenki más,aki bele akar szólni most az ő világába!:) ezzel te is így leszel majd,de ezen mindenki átesik!:D
2012. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
evvel a válasszal mosolyt csalt az aromra. Köszönömm.:))
2012. nov. 4. 21:51
 6/9 A kérdező kommentje:
*arcomra
2012. nov. 5. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
aranyos vagy :)
2012. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!:) 4-es!:)
2012. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:))
2012. nov. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!