Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egész nap kiabál, mit...

Anyám egész nap kiabál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem anyám féltékeny rám. Bármit csinálok az rossz. Szinte mindentôl elveszi a kedvem.

Nem foglalkozik velem, csak kritizál, hogy ronda vagyok. Egyszer felidegesített és meg mondtam neki a magamét. Véresre karmolta a kezem, hazáig rángatott, utána itthon leöntött egy pohár vízzel.

Pár napja elmentem az egyik barátnômhöz inni, nála is maradtam másnapig. Mikor hazaértem anyám egybôl kiabált, hogy biztos jól megdugadtam magam az éjszaka.

Tegnap szintén balhézott, mert megmondtam, hogy hagyjon a cigányokkal, mert nem akarok azzá válni. Leköpte a cipôm a temetôben(!!!).

Szabályoz: nem engedi, hogy legyenek csíkok a hajamban, nem engedi a piercinget, se azt, hogy sminkeljem magam. Folyomatosan lebasz, ha valami szép ruhában vagyok, hogy ez mégis mi. Tetoválást se enged, mondjuk ez talán jogos. Mûkörmöt se.

Napról napra idegesebb vagyok. Mit csináljak?

Ô 40 éves, Én 17 vagyok.


2012. nov. 4. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Atyaisten, szörnyű egy anyád van:nem enged se tetkót,se piercinget,se csíkokat a fejedre, sőt annak sem örül hogy részegen a barátaidnál töltöd az éjszakát! Micsoda szülő az ilyen?
2012. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
szörnyű egy ilyen anya, aki nem akarja, hogy a lánya elkurvuljon ... micsoda világ
2012. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem ez volt a lényeg a szövegben, te idióta:)
2012. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már miért lennék kurv@? Magyarázd már el.
2012. nov. 4. 22:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt mind megértem, hogy nem akar piercinget, tetkót, hajfestést. Ezeket fogadd el, már csak egy év, hogy 18 legyél, elmész egyetemre, koliba, vagy dolgozni, ha most szaksulit csinálsz és utána nem szólhat bele.


Itt inkább a cipőköpés a durva. Azt pl miért kaptad? Nincs valami más baja ami miatt ilyen? vagy miért nem hisz neked, hogy nem pasival, hanem a barátnőddel voltál? Hazudtál már neki valamikor, vagy miért csinál ekkora patáliákat? Egy nyugis pillanatban megkérdezted már tőle, hogy mitől fél ennyire?

2012. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Az első válaszoló nem érti mi a probléma.


Ez egyáltalán nem normális. A szülő terrorizálja a gyereket. Az, hogy leköpi az pláne nem normális, ott valami pszichés probléma is lehet a háttérben. Gyakorlatilag semmibe vesz. Keress fel egy családvédelmi osztályt ott tudnak segíteni. Végülis már "csak" egy évet kell kibírnod.

Sajnállak.

2012. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

hmmm ... és szerintetek ha anyuka is írna ide, akkor ő mit írna? ... a kérdező önjáró ... nehogy már jogos legyen a felháborodása a szülői aggodalmon egy 17 éves lánynak, aki ezt természetesnek veszi: "Pár napja elmentem az egyik barátnômhöz inni, nála is maradtam másnapig. " ... elmentem egy barátnőmhöz inni frankó! a hülye anya nem érti, hogy a 17 éves lánynak inni kell, és ez egy program ... aztán csak másnap megy haza, és a hülye anyja ezt sem érti, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga ...

kapjál a fejedhez kislány, és előbb azt nézd meg te mit művelsz és hogyan viselkedsz anyukáddal, aztán keress magadnak a bánatodhoz itt megértő hasonszőrűeket

2012. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem te felnagyítod a dolgokat. Egyszer leírod, hogy nem foglalkozik veled, aztán mégis azt részletezed, hogy mi az amit tilt.

Abból kiindulva, hofy műkörmöt, piercinget, sminket és csíkokat akarsz, gyanítom a szép ruha is valami "kirakom amim van, hadd lássa mindenki" stílusú lehet.

Abból amit írtál, és ahogyan írtad, szerintem neked kéne lehiggadnod.

2012. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

mit mondtál neki amikor megmondtad a magadét?

Mert az után karmolta véresre a kezed és öntött le vízzel, ugye? Nem indok nélkül...


persze, hogy mérges, nagyon fiatal vagy még, aggódik érted csak lehet, hogy próbálta szebben is mondani, nem értetted meg.

2012. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze, gondolom te is tudod, hogy mindennek meg van a határa, és, hogy anyukád jogosan nem enged meg ezt-azt. De értem, természetesen nem ezt akartad kifejezni... Most csak annyit tudok mondani/mesélni, hogy az én anyám sem az a "normális, szerető édesanya" , engem is sokszor véresre ütött-vert már... Tehetetlennek éreztem magam... Így piállni kezdtem, és a magam ura lettem... 13 évesen...:(( sajnállak...
2012. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!