Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról a szülőről...

Mit gondoltok arról a szülőről, akinek egész nap ordít / kiabál a gyereke?

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédunk az illető, a kisfiú kb 2 éves lehet, és ha valami baja van, torkaszakadtából visít, ha épp jó kedve van, az abból látszik (hallatszik), hogy ordít, mint a fába szorult féreg. Az anyukája szerint ő így játszik, nem szólnak rá, nem csinálnak vele semmit. Másokat is nagyon zavar, mondták többen a házból.
2011. szept. 6. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem jól hall a kicsi ezért is ordít mert ha nem hall elég jól Ő azt hiszi hogy normál hangon beszél .


olvastam egy cikket erről hogy sok esetben ez áll a háttérben.


el is hiszem hogy zavaró, de nem sokat tehetnek :S

2011. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, lehet, hogy nem volt egyértelmű. Ez a gyerek artikulálatlanul ordít, mert ő élvezi. Ha beszél, azzal semmi gond, normál hangerőn történik.
2011. szept. 6. 13:53
 3/17 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Öcsém is kiabálva beszélt kiskorában. Kétszer felszúrták a fülét és azóta normális hangszínen beszél. De ez a beszédére volt jellemző, nem pedig állandó jelleggel, mint egy fogyatékos!
2011. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Aha, akkor ott más a probléma... bár nem túl hálás dolog erről a szülőket felvilágosítani, ha maguktól nem érik fel ésszel...
2011. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
De fogadjunk,neked nincs gyereked...
2011. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy neki nincs gyereke, senki ne mondja, hogy egy 2 évesnél normális viselkedés, ha naphosszat artikulátlanul visít
2011. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom, de nálunk is van egy idióta kölök, aki torkaszakadtából üvölt mert neki ahhoz van kedve. A szülei meg kint diskurálnak a többi ordítós kölyök szüleivel, és csak nevetgélnek rajtuk. Az nem baj, hogy csukott ablaknál-ajtónál is ezt kellett hallgatnom, amikor nagyon beteg voltam, és nem tudtam pihenni. A másik meg hogy nálunk is van gyerek, és ha esetleg délután aludni szeretne, hát az ki van zárva, az ordítozósok miatt. Viszont ha szólni mersz te vagy a leggonoszabb ember a Földön...
2011. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Képzeld, utolsó, nekem is van kettő. Csak velük nincs ilyen probléma.
2011. szept. 6. 13:59
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó = 13:56
2011. szept. 6. 14:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beteg,fogyatékos,biztos a szülei is tisztába vannak vele,csak nem tudnak mit csinálni!
2011. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!