Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A másfél éves kislányom egész...

A másfél éves kislányom egész nap ordít, kiabál, mint aki elfelejtette a normális hangerőt. Mit lehet vele tenni addig is, amíg kinövi?

Figyelt kérdés

Az óbégatás önmagában nem volna baj, de nekem már olyan szinten zúg a fejem tőle, hogy délutánra már, ha megszólal, összerándul a gyomrom... Plusz a pár hónapos kicsi sem tud emiatt rendesen aludni, mert állandóan felordítja. Minden helyzetben kiabál. Ha örül azért, ha mérges azért, ha aludni kellene azért, ha unatkozik azért, stb...

Mindig magyarázom neki, hogy nem szabad, ssss, kb 2 percig ér valamit.

Van erre vmi praktika? Gondolom már a szomszédok is a pokolba kívánnak.


2012. máj. 15. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom is egyre erösebben gyakorolja.


Egyszerüen mindig pisszegj neki, mutasd meg hogy kell hallkabban...

Kitartás.

2012. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hallásával nincs gond, a beszédhangja normál vagy az is hangosabb az átlagnál? Csak azért kérdezem, mert a mikor a fiam rosszul hallott, akkor volt nagyon hangos, mert ő se jól hallotta magát. Fülészeten rengeteg fülzsírt vettek ki neki és utánna már nem ordítozott, hangoskodott annyit.
2012. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tud ő szépen halkan is, csak az vmiért nem "érdekes"...

Bár azon én is gondolkodtam, hogy ha majd viszem hallásvizsgálatra a kicsit, akkor őt is megnézetem, ha már ott vagyunk.

Pár éve egy szomszéd kisfiú tolta ugyanezt a műsort, aztán ő is kinőtte. Csak emlékszem mennyire idegesítő volt ő is, képzelem milyen jó lehet most a mienket hallgatni a többi szomszédnak.

2012. máj. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!