Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más tizenéves is küzd önértéke...

Más tizenéves is küzd önértékelési gondokkal, vagy csak én vagyok ilyen fizikai szerencsétlenség? (lent)

Figyelt kérdés
szóval néha csak úgy rámtör.Ránézek a barátnőimre.Szépek,soványak,körbesz.rjak őket vagy 5678an,van barátjuk,aki szereti őket.És az életük tökéletes.És itt vagyok én. Mások szerint az alakom átlagos,az arcom pedig szép,de én undorodom magamtól.Egyébként nagyon nem vagyok visszahúzódó.Csúnya vagyok,dagadt vagyok (160 cm,46kg) koplalok,hogy megfeleljek magamnak.Van,hogy 2 napig nem eszem. Van sok barátnőm,de ha nekik beszélek az érzéseimről nem értik,mert nekik mindenük megvan. Van,hogy órákon át sírok,amiért ennyire meg szeretnék felelni,de nem tudok.Mit tegyek ezzel az érzéssel?Mások is éreznek így?
2012. nov. 4. 22:45
1 2 3
 1/28 Bence_ ***** válasza:
100%

Persze.

Mikor alakult ez ki?

Van olyan porcikád ami elmegy, vagy mindened "szörnyű"?

2012. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Idén nagyon sokat változtam,azt hiszem,ebben az évben.Nyáron,miután szenvedtem egy fiú miatt.Utána előjött,hogy semmire sem vagyok jó. Egyébként csak a hajamat szeretem.
2012. nov. 4. 22:55
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
fogadjunk hogy kopasz vagy
2012. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

"Csúnya vagyok,dagadt vagyok (160 cm,46kg) koplalok,hogy megfeleljek magamnak. Van,hogy 2 napig nem eszem"

:) Ismerős, én pénteken voltam utoljára pszichológusnál, bár én 44 kg vagyok a 160 cm mellé. Mi válthatta nálad ezt ki? Nálam például egyszerűen csak az, hogy 12 évesen 57 kg voltam és tönkretették az életem, de mostanában már beállok a tükör elé és kiröhögöm az ocsmányságom, a 3 éve tartó folyamatos öngyűlöletem is egyszerűen csak nevetségesen szánalmas. Ugyan már, meguntam éjjelenként felkelni bőgni téglacombjaim és a cseresznyemelleim miatt.

Szerinted hányszoros turbósebességgel szaladtam ki a wcre sírni, amikor megláttam hogy a nálam 10 centivel magasabb, 40 kilós legjobb barátnőm pizzás csigát eszik kólával?:D Miközben én ott ropogtattam a nyers hagymaszeletkéimet a zéró kólámmal dagadtan. Ez kb egy hónapja volt.:D vicc az egész

És akkor próbáld meg bemagyarázni magadnak, hogy kit érdekel az alakod, ha szép az arcod. Nos, nekem nem sikerült, hiába gyönyörű az arcom, ha az alakom olyan mint egy teleszaart búvárruha. Ja.

Na, durván magamra ismertem a leírásodból, konkrétan meghökkentem:D fel a fejjel, írj naplót, nekem sokat segít.

2012. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
46 kilóval ne koplalj sehova. Pszichológus szóba sem kerülhet?
2012. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

160 cm 46 kiló az teljesen jó! Nehogy èhezz ès tönkretedd magad,uram isten.De ha tényleg fogyni akarsz akkor diéta+kardió,nem èhezés..

De amúgy én is ilyen vagyok,csak fiúban.Én régen duci voltam,teljesen béna mindenben.Ma már kb.a legizmosabb vagyok az évfolyamon,magas is vagyok stb,de nem látom magam jó pasinak,mert ilyen megfelelési kényszerem van.Önbizalnam sincs sok ezért,elég zárkózott vagyok.16/F

2012. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Úristen kedves utolsó,én is nagyon magamra ismertem a kommentedből :) Egyszerűen a hisztiroham jön rám,amikor az 'elöl deszka hátul léc' barátnőm az 5. zacskó chipset vagy szendvicset eszi.Egyébként írok naplót,rendszerint 2 oldal az érzéseimről,de nekem csak addig segít,amíg írom. Köszönöm!
2012. nov. 4. 23:04
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
márpedig meg kell találnod magadban a szerethetőt ... nem várhatod el mástól, hogy szeressenek, ha magadat nem szereted ez a titka ... (tudod: mosolyogj, hogy jó kedved legyen, és tényleg az lesz ... pont így működik) ... 160 centi 46 kiló az nem dagadt ... és soha ne sírj másnak az érzéseidről, mert hidd el senkit nem érdekel, terhes leszel számukra és leráznak ... szeresd magad, ez a titok ...
2012. nov. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
Én ugyanolyan vagyok, mint te. Nincs barátom, magamat iszonyatosan csúnyának gondolom és a barátnőim is kirekesztenek. :( Ez van. A koplalás nekem nem igazán megy, mert éhen halok. Az egyetlen akit azt hallottam, hogy szép vagyok, az anyukám.
2012. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ez most vicc? 160 cm es 46 kg ez nem h jo hanem meg tul vekony is, hogy erted h dagadt vagy? 160 cm hez 50 kg az idealis es egeszseges
2012. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!