Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a legjobb barátnőm összejöt...

Ha a legjobb barátnőm összejött a 42 éves tanárával, hogy köszönjek neki? 22/L

Figyelt kérdés
Mert hát 20 évvel idősebb tőlem, meg mondjuk a barátnőmtől is. Mert nem is lenne nagy dolog ha korunkbeli lenne, akkor persze "szia" , de idős is, meg tanár is...
2012. nov. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Így:


"Jó napot tanár úr!" Neked semmi közöd a többihez.


Én pl a férjem nagymamáját sem tegezem.

2012. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:

Digo.. Te hány éves vagy? Kapásból 5 férfit tudok összeszámolni az ismerősi körömből, akik 40 körül vannak és egyedül vannak.. Nem tudom miért kellene ebben a korban kötelezően családdal lenniük.. Válásról, halálról, vagy munkamániáról hallottál már? Igenis lehetnek egyedül..


Kedves kérdező.. Én egyértelműen magáznám az illetőt, hiába a barátnőm párja, akkor is egyenlőre ismeretlen felnőtt férfi.. Valószínűleg egyből szólni fog, hogy inkább tegezd és onnantól már könnyű lesz..:)

2012. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
73%
Aki túl van már egy váláson, vagy akárhányon, kezdhet új kapcsolatba, de az sem árt, ha a vele hasonló korúval teszi ezt, mert így még tudnak a jövőről együtt gondolkodni, de egy 20 éves lánnyal nem, ugyanis a 20 éves előtt még ott van az élet.
2012. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
egyébként igaza van annak a hozzászólónak, aki azt mondja, hogy egy 40 éves férfi nem feltétlenül volt vagy van házasságban...
2012. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
49%

Digo!

Nekem nincsenek illúzióim, csak reálisan gondolkodom.

Az, hogy előfordul a te verziód, előfordul az én verzióm is, miszerint megkedvelték egymást emberileg, mert erre egyre több a példa, ha követed a jelenlegi társadalmi mozgásokat.


Az, hogy az ember homokba dugja a fejét, és azt mondja: nekem senki ne akarja megmagyarázni, hogy a férfiak, akik a fiatalabb nőkre buknak, nem csak d*gni akarnak, nem épp normális. Haladni kell a korral és világgal, nem lázadni ellene, mert attól nem változik.


Hogy ha az én lányom tenné,(ami nincs) nyilván nem lennék elragadtatva, de miután már több helyen a melegházasság is elfogadott, miért ne pár év különbség lenne az?


Azt gondolom, hogy egy 22 éves lány, már nem olyan kislány, hogy ne engedje neki anyuci-apuci, hogy a saját kárán tanulja meg a kapcsolatokat vagy a saját nézőpontja szerint építse azt fel.


Sokan együtt élnek korkülönbséggel, van gyerekük és boldogabbak talán, mint a többi egyidős pár.

2012. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
27%

"Digo.. Te hány éves vagy? Kapásból 5 férfit tudok összeszámolni az ismerősi körömből, akik 40 körül vannak és egyedül vannak.."


És hány 40 körüli ismerősöd van összesen? Azaz ez az 5 egyedülálló a pár százalékos kisebbséghez tartozik. Mint írtam is VALÓSZÍNŰLEG egy 42 éves tanárembernek már családja van, de ha gondolod fogadhatunk nagy összegben és a kérdező majd megadja a választ. Nagyobb eséllyel nyerek, mint nem.

2012. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
30%

"Azt gondolom, hogy egy 22 éves lány, már nem olyan kislány, hogy ne engedje neki anyuci-apuci, hogy a saját kárán tanulja meg a kapcsolatokat vagy a saját nézőpontja szerint építse azt fel. "


Én pedig azt gondolom hogy egy olyan értékrendet kell adni a gyereknek a nevelés során hogy ezeket a dolgokat NE kelljen a saját kárán megtanulnia. Kicsit egyszerűbb így az élet.

Egyébként 20 évet "pár év korkülönbségnek" hívni...hááát te tudod!

2012. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

A mai világba ilyen értékrendet elég nehéz, nézz már körbe!

A pár évet meg azért írtam, mert nem szerettem volna konkrétan erre az ügyre vetíteni a dolgot, hanem általánosságban.

Nézd, nem vitázni akartam veled vagy megváltoztatni a nézőpontod, csak azt gondolom, nem kell itt vádaskodni és bántani azokat, akik a dolgokat másképp látják.

Azzal nekünk sem lesz jobb, nekik sem és másnak sem.

2012. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
27%

Csá vén kujon!

:DD

2012. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
22%

Nehéz olyan értékrendet adni a lányodnak hogy "nem jövünk össze a 20 évvel idősebb tanárbával, mert ultra gáz"?

Hát nem tudom, a környezetemben élőknek sikerült, bár én messze lakom Budapesttől nem tudom ott most milyen a "mai világ". Remélem azért 10 év múlva nem a 15 évesek fognak kiírni hasonlókat, a kommentelők meg "ugyan már a mai világ ilyen" hsz-eket tolni, mert akkor még messzebb költözöm tőletek! :)

2012. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!