Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális dolog?

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 6 éve vagyunk együtt, kb. 1 éve lakunk együtt, az ő házában. Van egy kislánya és egy közös gyerekünk. Az apámmal sajnos nem a legjobb a kapcsolata. Az történt, hogy elutazott a párom a gyerekekkel és addig egy barátnője vigyázott a házra. Nekem haza kellett ugranom pár cuccomért. Nagyon fáradt voltam, nem akartam a vonaton elaludni és mondtam apámnak, hogy jöjjön el velem. Bejöttünk, összepakoltam és miután eljöttünk, a párom dühösen felhívott, hogy hogy mertem az apámat odahívni, a háta mögött, mikor tudom, hogy nincsenek jóban. Ordított, hogy mindenféle jöttmentet odaviszek és hogy képzelem, hogy én vagyok az istenf.sza és hogy mindenhez jogom van!? ezután nagyon megromlott a kapcsolatunk. Amikor mondtam, hogy szerintem túlreagálja, akkor mondta, hogy az összes ismerős megértette, hogy mi a gondja, csak én nem fogom fel. Szerintetek, jogos vagy túl lett reagálva?
2012. nov. 9. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
fontos információt nem árultál el: miért rossz a viszonya az apáddal?
2012. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 SzilKa ***** válasza:
93%

Ha együtt laktok abban a házban, akkor eleve nem értem, miért más vigyázott a házra, amikor te is ott laksz. Másrészt, ha te is ott laksz, miért ne fogadhatnád ott apukádat, aki nem is jöttment? Mivel így visszaél azzal, hogy az ő háza, ennek csak az lesz az eredménye, hogy te ott nem fogod magad sose otthon érezni, ami eleve rontja a kapcsolatotok esélyeit.

Abszolút túlreagálta...

2012. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sok minden összejött, de részben apám is hibás, részben mi is. A párom szerint, csak apám. Egyébként, ha veszekszünk, én hibás vagyok, a párom nem.
2012. nov. 9. 13:08
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 13.05-ös!


A munkám miatt, meg anyagi megfontolásból is apáméknál voltam, olcsóbban kijöttünk. A barátnője meg helybéli.

2012. nov. 9. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Háát... nehéz kérdés. Nekem is volt egy olyan kapcsolatom, ahol rosszban voltam az apósjelölttel. Annyira rosszban, hogy ha volna egy saját házam, én sem engedtem volna be. Így tehát megértem, DE! fontos kérdés, hogy ők miért vannak rosszban, milyen az apuka, milyen a párod... Látatlanban alig lehet válaszolni egy ilyen kérdésre.

Lehet,hogy túlreagálta, lehet,hogy nem. Mindenesetre ha a párodé a ház, akkor joga van megmondani,hogy ki teheti be a lábát még akkor is, ha az illető részint családtag. De ha így is van, akkor is tudni kell megfelelően kezelni a helyzetet, ne hagyd, hogy egy ilyen baki közétek álljon.

2012. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Hát ez gáz!

Már számomra az is felháborító, hogy azért mert az ő háza, megszabja hogy kit vihetsz oda és kit nem.Te ott ezek szerint nem vagy otthon, nem vagy teljes jogú családtag,bár az is fura hogy ő elutazik a gyerekekkel,erre te hazaköltözöl. Olyan fura így ez az egész.

2012. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Egy normális kapcsolatban nem tudom elképzelni, hogy az egyik fél ne vihetné haza az apját..Nem egy hajléktalanról beszélünk. Családtagról.

Az, hogy ő nem szereti..nem is volt otthon, mibe zavarta?

Úgy tűnik, mintha visszaélne vele, hogy ez az ő háza...

2012. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Amig nem tuduk, hogy MIÉRT nem tudja a baatnöd apádat elviselni, addig nem lehet eldönteni, hogy a reakciója normális-e.

Ugyanis ha pl. apád ikezdett vele, vagy leQ-ta, vagy meg akarta verni, meglopta stb, akkor érthetö, hogy nem akarja a házában látni.

Ha csak annyi, hogy nem ad mindig neki igazat, akkor túlreagálta.

2012. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell a legmélyebbre lemászni ahoz, hogy a probléma meg legyen oldva.

Tegye fel a kezét az aki örülne neki, ha a párja beengedne vkit a házába??? Valakit akivel konfliktusa van, akit esetleg utál??? Az, hogy az illető vadidegen vagy családtag mellékes. Ha én háborúba vagyok vele nem látom szivesen a házamban és pont. Ha találkozni akar vele tegye azt máshol. Ennyiii

2012. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Már mindent leírtak előttem.

NEM normális, hogy bár a barátnőd házában laksz, együtt, egy közös gyereketek is van, ő a barátnőjét bízza meg a ház őrzésével.

Lehet, anyagilag sok minden jobban megéri, de neked kellett volna ottmaradni a közös lakásotokban. (Igen, tudom a gyereked anyjának a nevén van.)

Apád az apád, ha a feje tetejére is áll, ha meg ilyen stílusban beszél veled, elgondolkozhatnál, hogy te most lábtörlő vagy? Kivert kutya vagy mi?

Nálunk a férjem anyja adott 2 milliót, hogy legyen önerőnk a lakáshoz, de a szerződés megkötésekor a férjem mondta, hogy fele-fele arányban leszünk tulajdonosok. Mivel gyesen vagyok, ő tart el. SOHA nem hallottam tőle, hogy ő pénze vagy ő háza, szerintem ez így normális. Így is lehet, bármilyen hihetetlen.

2012. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!