Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi zűrzavar? Bővebben lent.

Érzelmi zűrzavar? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy ideje elég kesze-kuszák az érzelmeim párom iránt, egy ideig imádom ő életem értelme, máskor pedig azon agyalok, hogy nem tudom mit akarok, hogy vele akarom-e leélni az életem, vagy sem. Pedig tudom, hogy tőle keresve sem találnék. Mindent megad amire egy nőnek szüksége van, törődést, gondoskodást stb.

Ez az egész kb. 4 hónapja áll fent nálam, nem tudom mit csináljak, hogyan lábalhatnék ki ebbe az összevisszaságból.

Voltatok már így, hogyan döntöttetek? Hogyan lábaltatok ki ebből a helyzetből?

4 éve vagyunk együtt, jövőre költözünk össze. Lehet ez okozza a változó érzéseket?



2012. nov. 10. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem élted még ki kellőképpen magad. Tudom, én is így éreztem.
2012. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban sokszor elofordulnak az ilyen erzelmi hullamok. Masreszt ezert is erezheted ezt mert van egy atlagos eletetek ezalatt azt ertem ,hogy megszoktatok egymast mar nincs rozsaszin kod es ezmiatt ugy erzed,hogy nem biztos ,hogy akarod ot.. de biztos vagyok benne ha esetleg valami oknal fogva szaktanatok akkor rajonnel ,hogy megiscsak szereted es akkor veszed ezt eszre amikor nincs melletted:) Ezek a szurke hetkoznapok minden kapcsolatban elszall a rozsaszin kod es az egyutteles-kapcsolat megszokott lesz es kevesebb oromot okoz ez ilyen:)
2012. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért mindig azok a nők kerülnek érzelmi válságba akiknek olyan párjuk van akikre szüksége van egy normális embernek?

Ezt sose értettem.

2012. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális dolog, minden kapcsolatba vannak hullám völgyek.
2012. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!