Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum nagyon rosszul áll az...

Anyum nagyon rosszul áll az új barátommal szemben, hogyan bírhatnám jobb belátásra?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja megismerkedtem egy fiúval,ha 4 szóban kéne jellemeznem : rosszfiú,de céltudatos,helyes és jófej. Rögtön beleszerettem,és amikor viszonozva lettek az érzelmeim,úgy gondoltam,bemutatnám Őt a szüleimnek. Apukám tök jófej volt,és úgy láttam szimpi is neki a fiú,anyukám viszont elég rosszul reagált rá,feltette a létező összes keresztkérdést,hátha "egyre is rosszul felel",és másnap elég durván kifejtette a véleményét nekem. Azt mondta,nem hozzám való,mert "elég rossz előéletűnek tűnik",hogy cigizik,meg mittudomén,meg szerinte csak kihasznál. Nem tudom,mit csináljak,mert nagyon szeretem a fiút,de a szüleimet sem szeretném megbántani. Kérlek segítsetek :(

20/L

bocsi,ha zavaros,csak siettem


2012. nov. 10. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan mit takar, hogy rosszfiú?

2012. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt,hogy nem akar egy olyan kapcsolatban élni,amiben megfulladunk egymástól,meg tök lazán kezel mindent,meg kicsit pimasz,meg -bár régóta ismerjük egymást- néha még mindig úgy flörtöl velem,mintha udvarolni akarna,stb. Szóval nekem az :)
2012. nov. 10. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez esetben nem értem édesanyádat, azt hittem másról van szó, alkoholizmusról, céltalanságról, ne adj isten kábszerről.
2012. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt dolga a kábszerrel,de az csak zavaros,16-17 éves korában,2-3 hónapig,amúgy semmi.
2012. nov. 10. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Uhh, na ez viszont nálam már kizáró ok lenne.
2012. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, ítéljük el, mert tinédzser korában nem voltak olyan normális szülei akik figyeltek volna rá és gyerekes tudatlanságával ezt látta jónak. Inkább füvezzen mint alkoholista legyen.
2012. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te ne ítéld el, a fene nem kért rá, de a saját véleményemet hadd alkossam már meg én. Elítélem és kész. Ez nem a szülőkön múlik, hanem saját magunkon.

Alkoholista sem kellene, de füves sem. És nem gondolom, hogy egyik jobb lenne a másiknál. Elég szomorú, ha választani kell, de mindenkire rá van bízva, hogy kit választ, engem nem érdekel, de tartsd tiszteletben, hogy nem mindenki gondolkozik egyformán.

2012. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor itt az ideje egy második közös castingra, ahol a fiú virágot, és csokit visz anyukának, neked, apukának meg valami finom bort a vacsorához, utána meg felajánlhatja, hogy kaja után leszedi az asztalt, elmosogat. Egy próbát megér, nem?
2012. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!