Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha strandra megyek a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha strandra megyek a barátommal, nagyon rosszul fogom érezni magam, ha látunk egy nálam sokkal jobb csajt. Fiúk, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Szerintem nem nehéz nálam csinosabb lányt találni. Szeret a barátom, de ő sem vak. Mit lehet ezzel tenni?
2011. jún. 9. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Megvakítod
2011. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lord Sad and Bad ***** válasza:
96%

Miért érzem,hogy nem vagy megelégedve magaddal?

Minden csajtól van jobb csaj,és minden pasitól van jobb pasi.

Nem kell ezen görcsölni.

A barátod szeret,téged választott és ha tekintettel van rád,akkor nem fogja a látványosan bámulni a strandon a csajokat.

2011. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
82%
nő vagyok, de tanácsot tudok adni. ne legyél ilyen, miért baj, ha megnéz mást? mi a férjemmel pontozni szoktuk a népeket a strandon, ha unatkozunk :P. nehogy már emiatt rosszul érezd magad, ez butaság.
2011. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

semmit. ha szeret olyannak szeret amilyen vagy.

hüséget fogadott nem vakságot.te is láthatsz jó pasikat,izmos kis barnákat mini boxerban.

2011. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de ezt úgy oldom meg, hogy keresek egy nálam kiemelkedően jobb csajt(jobb csaj = szinte mindenki más; kiemelkedően jobb csaj = istennőszerű) és valami hasonló szöveggel letámadom barátomat: "Nézd csak szívem! Milyen formás combjai vannak, ez igen! Nagyon arányos is, nem gondolod? Ritkaság az ilyen..."

Ez meglepi annyira, hogy igazat válaszoljon. Nekem sokat segít, hogy így beismerem a dolgokat és hogy beszélünk is más csajokról. Egy idő után meg már egyszerűen csak vicces és szórakoztató. :)


De vigyázz, halkan diskuráljatok a témáról. :D

2011. jún. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tényleg nem vagyok magammal megelégedve. Nekem fáj, ha a barátom másokat néz, főleg ha jobb nálam. Akkor is, ha nem feltűnően bámul, de tudom, hogy tetszenek neki. Persze, nem lehet kisajátítani őt, és a nézegetésben nincs semmi, de nekem nagyon rosszul esik.

Tudja ezt a barátom is, próbálkoztam már azzal én is, hogy külön felhívtam valakire a figyelmét, de egyből lejött neki és nyugtatni próbált.

2011. jún. 9. 00:48
 7/15 napietus ***** válasza:

akkor vegyél neki szemellenzőt. tudod, amilyen a lovakon van, és a fejét mindig tekergesd magad felé :P:D


komolyan: ezen csak te tudsz változtatni, és muszáj lesz, mert be fogsz csavarodni, a pasid meg meg fogja unni a fancsali arckifejezésedet nézni, valahányszor nem Rád vagy a földre bámul meredten, és el fog hagyni. tudom, hogy rosszul esik, csak azért írtam le, hogy érezd, mi a tét, és legyen motivációd változni.


kicsit könnyedébben kéne felfognod az ilyen dolgokat, és nem görcsölni. mondjuk nézegesd a jó pasikat a strandon (ne feltűnően), pár visszanéz, és már lesz is némi önbizalmad :)

2011. jún. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel viszont nem lehet mit kezdeni. Ha nekem a kibeszélés nem jön be, akkor csak annyit teszek, hogy végigmérem, a lehető leggúnyosabban s magamban megjegyzem, hogy biztos nem tud sütni... Vagy valami olyanra gondolok, amit nem nézek ki belőle, de én jó vagyok benne.
2011. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Lord Sad and Bad ***** válasza:
89%

Ezt a rossz érzést/nem tetszést sajnos be kell nyelned.

A barátodat,ha nem feltűnően és zavaróan hosszan bámulja meg a lányokat,akkor nem hibáztathatod. Hűséget fogadott nem vakságot és valóban jól írod,nem sajátíthatod ki.

A saját magaddal szembeni elégedetlenség miatt a barátodat heccelni,ilyen "nézd szivem,de jó csaj" típusú beszólásokkal nem korrekt. Ha ezeket a helyzeteket rendszeresen szóvá teszed neki,azzal lelkiismeret furdalást keltesz benne.

Ezután jön az, hogy szükségét érzi bizonygatni minden ilyen szituációban,hogy neki Te vagy legszebb,ezzel megnyugtatva téged.

Ez nem jó út.

2011. jún. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! csak akkor jogos a felháborodás, ha a társaságodban feltűnően és hosszan bámulja a nőket.

Ha nincs így, akkor inkább azon munkálkodj, hogy ő ott a strandon is azt a kedves, vidám, jópofa lányt lássa benned, mint akibe beleszeretett. Ne pedig azon, hogy a tekintetét pásztázod, hogy éppen hová néz.

2011. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!