Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal nem rég vagyunk...

A barátommal nem rég vagyunk csak együtt, viszont régóta ismerjük egymást. Mindenkitől azt hallom, hogy várjunk még, mert ha szeret akkor vár. De minek várni? Mitől lenne jobb pár hónap múlva mint most? Mind a ketten szüzek vagyunk

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azért lenne jobb, mert fokozatosan a petting során jobban megismeritek egymást, jobban megbíztok egymásban, így jobban sikerül az első alkalom.

Másrészt azért szerencsésebb, mert ha valamiért mégse lesztek sokáig együtt, akkor rossz érzés lesz, hogy egy "jelentéktelenebb" kapcsolatban vesztetted el a szüzességed.

2010. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy valakit régóta ismersz, de gondolom te is másképp viselkedsz egy párkapcsolatban mint a haveroddal. Nem olyan nehéz kivárni pár hónapot. Hidd el megéri. Én hamar lefeküdtem a barátommal, ilyen szempontból alig ismertem és furán éreztem magam utána, pedig nagyon szerettem és már pár éve nem is voltam szűz. Most, hogy jobban kiismertük egymást a kapcsolatban már sokkal jobb. Plusz ne add oda magad túl hamar.
2010. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, hasznosak voltak.
2010. szept. 19. 21:14
 4/4 anonim válasza:
100%
Én hasonló hibába ütköztem sajnos. Feltettem magamnak a kérdést, de annyira szerelmes voltam a pasimba, hogy nem érdekelt. Kábított a romantikus szövegével.. Álompasi volt. Ő nagyon szerette volna, én naív megengedtem, pedig alig pár hete ismertük egymást. Utána már csak 1hónapig tartott a kapcsolatunk, úgy végződött, hogy elidegenedett tőlem , nem ért rá találkozni, majd bevallotta, hogy azért, mert egyből odaadtam magamat és nem voltam már érdekes. Azóta sem tudom elfelejteni, MINDEN NAP eszembe jut. 15 voltam, most 17 vagyok és érzelmi nyomorékot csinált belőlem. Azóta nem tudok szeretni senkit, gyanakvó lettem és szex közben csak arra tudok gondolni, hogy ez vajon bűn? Ő is úgy vélekedik majd mint az első pasim? Kihasznál? Nem tudom hogy lehetne ezt leküzdenem...
2014. szept. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!