Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta a tesómék pénzt örökölte...

Mióta a tesómék pénzt örököltek megváltoztak. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
12 milliót örökölt. Azelőtt természetes szőke haja volt (majdnem barna) kicsit duci volt, nem igazán adott magára életében nem járt fodrásznál. Most kiszőkült, csinosabban jár, lefogyott, műköröm, fodrászat stb. Mintha kicserélték volna. De beképzeltebb is lett, mintha elszállt volna. A haverjait meghívja bulizni, nyaralni stb.
2012. nov. 10. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép, de abszolút normális dolog.
2012. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog ez. Eddig nem volt pénze arra hogy fodrászhoz, műkörmöshöz járjon és egészséges ételeket egyen. Most megteheti. Akkor miért ne tegye meg? Nem lett beképzeltebb sem csak nagyobb lett az önbizalma. Bár a 12 millió amilyen gyorsan jött olyan gyorsan el is tud menni.
2012. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Normális emberi viselkedés. A pénz elfogy, kiég a haverok meg elpárolognak és jön a + 40 kiló a sírás és hogy mennyire szereti a családját....
2012. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

A pénz megváltoztatja az embert.Nagyon ritka az az ember aki ugyanolyan marad gazdagon is mint szegényen volt.


Viszont a testvéred bolond.A pénzt be kell fektetni és nem elszórni.

2012. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg nem normális. Ennyi pénzen vettem volna egy lakást vagy telket mert ez igen sok pénz de hülyeségre is hamar elmehet.
2012. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De bizony normális, mert ugye azt tartjuk normálisnak ami a többség lenne és itt ez lenne a többség. A többi a kivétel. És attól, hogy te mást csinálnál nem biztos , hogy az a normális :)
2012. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nyár elején én is hozzájutottam egy nagyobb összeghez, bár sokkal kevesebbhez, mint a tesód.

Azon kívül, hogy egyszer-egyszer megengedtem magamnak egy márkás és drága csomag kávét, meg drágább samponra váltottam, nem változtam meg és nem változtattam semmin. A nővéremnek, a lányának és a barátnőmnek vettem cipőt, szandált, táskákat, a gyereknek sokmindent.... Ha a tesód lennék, nem sajnálnék tőled semmit, elmennénk mondjuk masszázsra vagy szoliba. mit tudom én.

2012. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos értelmesebb dologra költeném a helyében,de amúgy szerintem teljesen normális.
2012. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Az én tesóm is kifordult magából, mióta egy gazdag családból való csaja van...
2012. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

az, hogy ad magára és megvalósítja az álmait, az oké, de ha el van szállva magától, akkor vissza kéne kicsit téríteni a földre...

a tesód hogy örökölt, ha te nem? nem ugyanazok a felmenőitek? ha a párja örökölt, akkor mondd meg neki, hogy ne vágjon fel, mert nincs mire...

2012. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!