Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az anyámmal?...

Mit csináljak az anyámmal? Hogy érjem el, hogy békén hagyjon minket?

Figyelt kérdés

Sosem volt felhőtlen a kapcsolatom vele,de ez már tényleg sok.

Mikor terhes voltam,már akkor is folyton jött a hülye tanácsaival,amiből persze egyik sem érdekelt.Császárral született a babám és azzal zaklatott,hogy biztos valami gond van vele,mert túl nyugodt és ez a műtét miatt van.Utána elkezdte azt,hogy ne tápszert adja neki,hanem anyatejet,de mondtam,hogy nekünk ez így sokkal jobb,nem kell beleszólnia.

Már be se engedem a házunkba,de nagyon zavaró,hogy minden nap jönne...Tegnap találkoztunk a belvárosban és elkezdte,hogy el fogja vetetni a kislányunkat tőlem és a páromtól,mert nincs meg neki az,ami egy babának kell,mert "sosincs otthon,mindig vagy hurcolom magammal a városban vagy pedig lepasszolom a bébiszitternek,mert nem tudok belenyugodni abba,hogy most már anya vagyok és nem egy olyan nő,aki az egész napot vásárlással meg a barátnőivel töltheti".

És ezt úgy mondja,hogy alig tud valamit rólunk.Nagyon ciki volt...Persze,hogy nem ülünk otthon egész nap,azt szeretném,ha a lányom sokat lenne társaságban és hozzászokna,nem azt,hogy sírjon,amikor meglát egy idegent és pár barátnőmnek is hasonló korú a babája,velük megyünk ide-oda.


Hogy tudnám elérni,hogy békén hagyjon minket?Nem szeretném,hogy a kislányom úgy nőne fel,hogy ezt a cirkuszt látja maga körül.



2012. nov. 11. 09:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Erre nehéz válaszolni! mert ha azt tanácsolom,h hagyja ott az anyját, szüntesse meg vele a kapcsolatot ha ennyire zavarja, az se jó, ebbe nem lehet beleavatkozni. Szerintem egy anya beleszól mindenbe, MERT ANYA! Ha ennyire zavarja, akkor meg kell mondani a tényeket finoman,h dolgozunk és ezért vigyáz rá bébiszitter, az is bánthatja,h ritkán látja,és nem ő vigyázhat rá, hanem egy idegen! Amikor ezt mondta önnek,h valami baja lehet, akkor kellett volna elmenni önnek meg az anyjának egy orvoshoz, és ő megnyugtatta volna őt,h ez normális stb, de még nem késő. Tényleg jobb az anyatej, mert abba vannak a megfelelő dolgok, a tápszer mű dolog szerintem. Felesbe kéne szerintem,de mindenféle képen márkás tápszert használjon. Mondom, az anyjával meg le kell ülni,és normális hangon megbeszélni vele a dolgokat,h "én már felnőtt nő vagyok", és tudjuk,h mit kell tennünk, és jó,h ad tanácsot,de nem minden esetben fogadjuk meg,mert nem irányíthat minket!
2012. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%
Akkor bébiszitter helyet néha hagyd rá a gyereket. Vagy ha azt nem akarod akkor amikor otthon vagy jöjjön át unokázni. Mert hiányzik neki azért csinál ilyen hülyeséget.
2012. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%

Azért sok mindenben igaza van. Elhiszem, hogy nem tetszik neki, hogy a lánya kényelemből tápszerez, mert az neki "jobban megfelel", és egy nyugodt perce nincs a babájának. Nem azt mondom, hogy ezentúl ki sem mozdulhattok a négy fal közül, de egy kisbabának nem tesz jót, ha egész nap rángatják. A túl sok inger éppolyan káros, mint az ingerszegény környezet.

Lehet utálni, de én anyukádnak adok igazat.

2012. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
55%

100%-osan igaza van anyukadnak.


Udv; egy vedono

2012. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Már egyáltalán nincs tejem(az elején is kicsi volt csak),úgyhogy csak tápszert kap.

Nem fogom engedni,hogy vigyázzon a babánkra az anyám(főleg ezek után),végleg meg szeretném vele szakítani a kapcsolatot.

Nem rángatom a picit egész nap,ha látom,hogy nyűgös vagy fáradt,akkor jövünk haza.De amíg ő is jól érzi magát és én is örülök a társaságnak,addig elmegyünk ide-oda és jönnek hozzánk is mások.

2012. nov. 11. 10:08
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy kérdező?
2012. nov. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Ehhez csak gratulálni tudok. Biztos ő is lerontott valamit a nevelésedben, ha ilyen lettél. Szakítsad csak meg vele a kapcsolatot, azért reméljük, van testvéred, aki néhány fokkal normálisabb nálad.
2012. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%
zerintem is elég sok dologban igaza van, és ez azért elég gáz, hogy minden kapcsolatot megakarsz vele szakítani, mégiscsak ő az anyád...
2012. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok.

Semmi gond nincs velem.Szerintem inkább az anyámmal van valami baj,mert az tutui,hogy nem normális,hogy olyanokat mond,hogy elveteti tőlünk a lányunkat,mert nem ülünk a 4 fal között egész álló nap.A problémák nem most kezdődtek köztünk,csak eddig azt reméltem,hogy történni fog valami,amitől megváltozik a helyzet köztünk.De rá kellett jönnöm,hogy ez már így marad.

2012. nov. 11. 10:18
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
veled hogy bánt amikor kicsi voltál?
2012. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!