Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?

Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés

az van hogy hoztam egy két rossz jegyet:1-es matek

3-as töri

2-es fizika,nyelvtan


már elmondtam anyámnak de teljesen kiakadt(megértem) viszont azt nem fogja fel,hogy még rengeteg idöm van rá(most kezdöödött az év xDD) és hogy kijavitom mert most elkedtem tanulni mint állat,viszont ő azt hiszi hogy ezt már soha nem lehet kijavitani,és mindig ordibál velem.

és amikor ezt akarom neki elmondani akkor:"de nem érdekel"

tehát sosem hallgat meg.

mit tegyek/hogy magyarázzam el neki?

amugy 8-adikos vagy



2012. szept. 28. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha érzed, hogy valamelyik tárgyból nehéz lesz javítanod, kérd meg anyukád hogy irasson be korrepetálásra. Nem szégeny, és látja, hogy igyekszel meg megnyugszik, hogy szakértő figyeli az előremeneteledet.
2012. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
amugy teljesen értek mindent csak kicsit lusta vagyok de már rájöttem hogy tanulni kell mint állat és azt csinálom egész délután.viszont nem fogja fel.
2012. szept. 28. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem lesz belőled semmi, a híd alatt fogod végezni, ilyen jegyekkel semmire nem viszed majd, kukásnak is rossz leszel, mert lusta vagy és szarsz bele az egészbe. irónia off.
2012. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig így kezdtem a tanévet, mert ráér, van időm.... aztán így is fejeztem be.

Persze, javíthatsz, de a félévi-év végi jegyedet akkor is rontja és jobban össze kell kapnod magad, hogy egy négyes átlagod legyen.

2012. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elcseszted. Még nem késő javítanod! anyukád jót akar, de sajnos rosszul csinálja! Én is egy 8.-os lány anyuja vagyok. Soha nem ordítok vele ezért őszinte és a barátjának tekint. Nem dől össze a világ egy rossz nap miatt. :) Csak javítsd ki ezt a pár gáz jegyet! Ha sikerül, anyud is megnyugszik. Utána mond el neki,hogy rosszul esett a kiabálása, mert Te nem érdemelted meg. Ha gondolod mond el neki az okot is ami a lustasághoz vezetett. Szerelem, haverok, stb. Akkor talán megérti, hogy kamaszodsz!! A kamaszok meg lököttek, de nem reménytelenek!!! :))))
2012. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vigyél haza mindegyikből két jeggyel jobbat és anyukád kivirul! Sok sikert! XD
2012. szept. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Édes, felfogtad, hogy a 8. féléviddel fogsz továbbtanulni? Anyád helyében énis ezt csinálnám.

Tanulj, mert itt fogsz megrohadni, éhenveszni, kukacok fognak felzabálni. Viccesnek hangzik, de ez a valóság.

2012. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!