Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg az anyámma...

Hogyan értessem meg az anyámmal, hogy hagyjon fogyókúrázni?

Figyelt kérdés
Szeretem őt, jó a kapcsolatunk, de ezen állandóan áll a bál közöttünk. Egyszerűen 25 évesen olyan szinten bele akar folyni az életembe, hogy megszabja mikor, mit egyek. Persze nem erőszakkal, csak sértődéssel és lelki zsarolással. Nem hajlandó elfogadni pl., hogy ma nem akartam volna vacsorázni már fél 8-kor...nagyon nehéz így, persze ő is kövér 130 kg körül van. Miért nem lehet elfogadni, hogy én nem akarok az lenni?
2011. júl. 8. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha megmondom neki szép nyugodtan, hogy felnőtt ember vagyok és el tudom dönteni, hogy mikor, mit és mennyit eszem, akkor aznap már nem igen áll velem szóba többet...
2011. júl. 8. 22:14
 2/4 bix ***** válasza:

hmm. talán ha leírnád hogy mit akarsz csinálni, mit ennél, stb hogy képzelted el a fogyit akkor a topik szellemiségének megfelelően választ is adnánk.


első blikkre azt mondom hogy anyukádnak igaza van. hogy miért? én most vacsorázok, ez a mai 6. _szilárd_ étkezésem. lehet hogy sokmindenbe beleszól, de este is kell enni, csak nem szénhidrátot hanem fehérjét... pl épp túrót majszolok, ami lassú felszívódású, este szépen lassan emésztem és szívódik fel. másképp reggelig a szervezet kaja nélkül marad, az pedig koplalás, ezt érdemes elkerülni.


ha leírod hogy mit ennél, mit mozognál akkor szívesen adnánk tanácsot, és talán össze lehetne állítani egy étrendet amit mindketten elfogadtok:)

2011. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Hány kiló vagy, és milyen magas? Lehet, hogy nem is kéne fogynod.

2. 25 évesen már elvileg azt csinálsz amit akarsz. Ha nem tetszik, hogy beleszól ne beszélj vele erről és kész, vagy ha teheted költözz el, bár ez manapság elég problémás.

2011. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
169 cm vagyok és 69 kg. Körülbelül 5-7 kilót szeretnék még leadni. Amit sportolok napi 30 perc sztepp gép és még 30 perc torna. Tudom nagyjából a fogyókúra szabályait, már lefogytam 16 kilót, én tudom, hogy mikor mit kell enni, reggelire szénhidrátot, este fehérjét, stb...de az anyám olyan mentalitású, hogy neki csak a fehér kenyér a kenyér, a paradicsomból, uborkából, hagymából stb. összedobott sali meg például nem is kaja a számára. Ö tepertőt vacsorázott...én is vacsoráztam rendesen kb. fél 7 körül, és rá egy órára még lelki zsarolással (ha nem eszem meg, ő nem tesz meg valamit) belém erőltetett egy vajas kenyeret. Nagyon jó így estére...Régóta húzódik ez, de belefáradtam már.
2011. júl. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!