Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az édesapámna...

Hogy mondjam meg az édesapámnak azt hogy nem szeretnék ebben a suliban tovább tanulni ahová most járok? Igazából bukásra is állok és elég erős a suli, egy gyengébbe lenne jó nekem de hát ezt nem agyon érti meg hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 12:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy hogy beszéljek vele erről? nagyon félek!
2012. nov. 11. 12:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég az értelmi szinted a suli színvonalához, vagy egyszerűen csak lusta vagy mint atom? Mert ha elé állnál, hogy "Apu, én tök hülye vagyok, egy gyengébb iskola a megfelelőbb nekem" akkor azt csak megértené.:)
2012. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mara Acoma ***** válasza:
Ha gimibe-szakközépbe jársz, akkor tök mindegy mert az érettségi vizsga mindenhol ugyan az! Vagyis inkább verjék beléd rendesen az anyagot, mint 4 év után bukjál el...
2012. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogy kezdjem neki mondani? mert utána már úgyis jön magától csak félek bele kezdeni:/
2012. nov. 11. 15:22
 5/9 Mara Acoma ***** válasza:
Azt azért ehhez tudni kellene, hány éves vagy és hányadikos? Buktál már?
2012. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 éves 9.-es most kezdtem és nem buktam soha semmiből!:)
2012. nov. 11. 17:47
 7/9 Mara Acoma ***** válasza:
Akkor valami nagyon nem oké nálad, ha már most bukásra állsz... gyakorlatilag még az általános iskolai tananyagot ismétlitek, kicsit bővítve.
2012. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha felvettek akkor miért lenne túl erős neked?
2012. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért mert azért az álltalános és a szakközép között van különbség és úgy érzem nem fogom bírni:) Egyébként sikerült emgoldanom közöm szépen a segítséget:)))
2012. nov. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!