Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál, ha egy ékszert...

Mire gondolnál, ha egy ékszert találnál a párodnak abban a táskájában, amit a munkahelyére visz magával?

Figyelt kérdés

Ki akartam mosni az övtáskáját, megnéztem minden zsebet nem maradt-e benne valami.

A rejtett zsebben volt egy kis ékszeres doboz egy nyaklánccal. Pont nálam volt a szomszédom, szerinte születésnapomra kapom az ékszert a páromtól.

De az csak 2 hét múlva lesz, egyébként meg tudja a párom, hogy utálom az ékszereket...

Szerintetek?

Az utóbbi időben elég sokat balhéztunk, már többször mondta, hogy költözzek el, mert jobbat érdemlek nála.

Egyébként semmi jele nincs hogy esetleg megcsalna...:(


2012. nov. 11. 15:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Ne kérdezz rá, mert akkor úgyis azt mondja, hogy neked vette. Tedd el, és ne mosd ki az övtáskát. Majd várj, hogy mikor és hogyan mer puhatolózni, hogy nem tudsz-e valamit a láncról.
2012. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Áh, úgyis a szeretőjének vette, a századik numera emlékére
2012. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

És ha születésnapom után kérdezek rá?

Nem tudom kinek vette...de miért vette volna nekem, ha tudja hogy nem szeretem az ékszereket?!

Ha azt mondja hogy van x összeg, vegyek rajta ruhát ami kell (bársoynnadrág pl) annak jobban örülnék...mint annak a nyakláncnak, ami úgyis a fiókban landolna.

2012. nov. 11. 15:53
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg a szülinapodat és ha nem adja oda akkor kérdezz rá. Tudom hogy baromi nehéz lesz kivárni de ez a legokosabb amit tehetsz!
2012. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nagyon félek attól, ha eltűnik az ékszer a táskájából, és mégsem nekem vette.

Unokahúgomnak névnapja lesz nemsokára...de ha annak vette volna, csak megmutatja, nem?

2012. nov. 11. 15:56
 6/23 anonim ***** válasza:
64%

És ha eltűnik?

Várd ki szépen a születésnapodat, és ha nem adja oda a nyakláncot akkor rákérdezel hogy mosásnál mégis miért volt ott a táskában.

Ha a szeretőjének szánta az első meglepetésében nem fogja tudni kitalálni hogy az unokahúgodé lesz... másrészt azt biztosan megmutatta volna.

De mondok jobbat :D Én kimosnám a nyakláncot a táskával, ha neked szánta mindegy mert úgysem hordanád, ha a szeretőjének akkor még jobb.

A nyakláncnak nem hiszem hogy baja lenne, de a doboz kapna rendesen.

Ha a párod meglehetősen ki lesz akadva és még akkor sem árulja el hogy most tetted tönkre a saját/unokahúgod ajándékát, már nyugodtan rákérdezhetsz...

2012. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet! :)
2012. nov. 11. 16:03
 8/23 anonim ***** válasza:
45%
majd írd meg mi volt ,annyira kíváncsi vagyok :DD
2012. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Mi a francnak kell egy övtáskát kimosni?

Biztos neked vette vagy utólag oda adja, hisz már úgyis rájött hogy láttad.

2012. nov. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi engem többször kidobott volna az otthonunból,nem azon törném a fejem,hogy kinek vett nyakláncot,miközben a szennyesét mosom.
2012. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!