Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem mostanában mindenkine...

A férjem mostanában mindenkinek beszól, gúnyolódik, néha én égek miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pl. megkérdez valakit az utcán, hogy hol van egy bizonyos hely, erre nem hogy megköszönné, hanem be is szól valamit. A kisgyerekes szülőket különösen utálja. Régebben nem tapasztaltam ilyesmit, de mostanában tök érzéketlen lett (velem még szerencsére nem).

Kérdeztem, hogy mi a baja, de elvicceli. Mindenkin gúnyolódik, a haverjain is és emiatt sokan megsértődnek rá. Én pedig elég gyakran égek a viselkedése miatt. Hiába faggatom, szerintem észre se vette, hogy megváltozott és nem is tudja megmagyarázni.


2012. nov. 11. 17:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
50%
A férjed egy mocskos paraszt.
2012. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mocskos paraszt, jólelkű, de nagyon cinikus lett és már nem tudja, mi a különbség a poén és a bunkóság között.
2012. nov. 11. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szedd ki belőle, hogy konkrétan mi baja, emrt ez elviselhetetlen és undorító viselkedés.
2012. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Adj neki egy tükröt.
2012. nov. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vele is azt csinálhatják.Vissza akar vágni olyan embereknek,akiket nem ismer.
2012. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rád még tekintettel van, akkor kérd meg, hogy a te kedvedért ne csinálja. De tényleg jobb lenne feltárni az elégedetlensége okát.
2012. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Nincs mit tenni, ülj le vele és beszéld meg komolyan. Munkahelyi probléma lehetséges(akár elbocsátás, stressz, ellenséges munkatársak), gondolom arról a környezetről nem sokat tudsz, érdeklődj. Ha kisgyerekes szülőket utálja, lehet, hogy csak így akar elbátortalanítani a gyerekvállalástól (ha nincs még nektek 2, persze :)). Mindenképp beszélj vele erről, de ne érezze, hogy hibáztatod, csak érdeklődj. Sok sikert.
2012. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy gyereket akar (ha még nincs nektek), és ezért szól be a kisgyerekeseknek, mert frusztrált, hogy neki még nincs.

Vagy újra gyereket akar.

2012. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%

Agydaganat, egyéb agyvelő betegség?

[link]

2012. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, és beszélgess el, ha ő is hajlandó erre.


A viselkedése azt jelzi, hogy nagyon eleeg van valamiből vagy valakiből és képtelen feldolgozni a feszültséget, ami belül marja és ezt veri le másokon.

2012. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!