Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy (volt? ) barátnőmnek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy (volt? ) barátnőmnek még nem volt kapcsolata, mostanában több fiúval kavar, mindenkinek hazudozik. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Gimiben nagyon jó barátnők voltunk. Rajta akkoriban nem látszott, hogy érdeklődne a fiúk iránt, nekem egy tartós kapcsolatom volt 10. osztálytól kezdve (még mindig tart), de sose említette, hogy ő is szeretne pasit, meg amúgy sem volt ismerkedős-bulizós típus.

Most szeptemberben kezdtük az egyetemet, elsőévesek vagyunk. Egy egyetemre járunk, de nem egy szakra; egy kollégiumban lakunk, szomszédos szobákban. Heti kétszer együtt járunk tánctanfolyamra, pár előadásunk is közös a suliban a hasonló szak miatt, így elég sokat vagyunk együtt még mindig.

Viszont az utóbbi időben alig mondd el nekem valamit a személyes dolgairól, nem tudok szinte semmit róla, azon kívül ami a suliban meg táncon történik. Titkolózik, hazudozik (többször lebukott már), és az új, egyetemi barátaival bulizni jár, discoba, ahonnan már többször támogatták haza részegen. (Korábban soha nem ivott, és nekem most is mindig könyörög, hogy ne mondjam el a szüleinek mert akkor kinyírják. Persze miért mondanám?)


Pasiügyben semmi előrelépés, ha azt vesszük alapul amit nekem mond. Néha mondja egy-egy fiúra, hogy tetszik neki, de ennyi. Viszont ebben is titkolózik, mert láttam már éjjel fiúval csókolózni az utcán (ő nem tudja), az egyik szobatársa mondta, hogy egyik délután felhozott egy fiút a koliszobába (azt hitte nem lesznek otthon a szobatársai, de egyikük korábban hazaért - a leírás alapján nem az a fiú volt, akivel én a csókot láttam), és pár napja meg hozzám nyitott be egy srác (egy harmadik!!), hogy láttam-e a barátnőmet, mert megbeszélték hogy a koli előtt taliznak, de még nincs ott. Barátnőm akkor jött ki a szobából, látszott rajta hogy zavarban van, gyorsan elment a fiúval, majd másnap reggel mondta nekem, hogy csak tanulni ment ám a sráchoz, nehogy mást higgyek.


Ez a 3 különböző srác 2 hét leforgása alatt jelent meg. Mint mondtam, korábban barátnőmnek nem volt srácokkal dolga, sőt, olyan tipikus naiv ártatlan kislány volt, még bizonyos szavakat (csikló, vibrátor...) sem ismert 18 évesen. Otthon szinte kisgyerekként bántak vele, szerintem sose került elő a szex téma. Most becsöppent az egyetemi életbe és hirtelen ez lett. Gimiben 5-ös tanuló volt, itt elhanyagolja a tanulást, főleg mostanában és több zh-n bukott.


Féltem őt, hogy belekeveredik valamibe, amiből nem tud kiszállni. Ami hatással lesz a későbbi kapcsolataira. Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen tisztában van a szex különböző veszélyeivel (fél éve még azt se tudta, mi pontosan az óvszer, vagy az AIDS. Komolyan).

Félek, hogy az élete többi részét (tanulás, barátok) elhanyagolja.


Beszélnék vele, de ő mintha már nem tekintene engem barátnőjének. Nem mond el semmit, vagy ha igen akkor nem az igazat, sokszor kerüli a társaságomat. Én mégis szeretném "megmenteni". Tudom hogy nincs jogom beleszólni, az ő élete, 19 éves felnőtt... de én azért még mindig barátnőmként tekintek rá, és nem akarom hogy valami hülyeségbe belekeveredjen.


Ti mit tennétek?


2011. ápr. 3. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
megpróbálhatsz vele beszélni,de sztem teljesen hasztalan lesz...max azt éred el h a "barátságotok" még jobban elromlik.
2011. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szép tőled, hogy bár már nem igazán vagytok barátok, ennyire szíveden viseled a sorsát. Szerintem megpróbálhatsz vele beszélni, de ne vond kérdőre, ne hányj semmit a szemére, mert csak még kevésbé fog megbízni benned. Nekem is van egy szinte ugyanilyen barátnőm, azzal a különbséggel, hogy mi 7 éves korunk óta jóban vagyunk, és mindent megbeszélünk. Úgy 19 éves koráig semmi köze nem volt a fiúkhoz,totálisan ártatlan és kissé naív volt, aztán megtörtént az első csók egy diszkóban és ennyi elég volt hozzá, hogy átessen a ló túloldalára. Azóta folyton csak a pasizáson jár az esze, ismeretleneknek okoz „ilyen-olyan” örömöket bulikban, mert azt hiszi, majd ezzel megfogja őket, bár ő mindezt teljesen józanul teszi (és hihetetlen de a szüzessége még megvan). Szerintem azért csinálják ezt a lányok, mert úgy érzik, sok mindenről lemaradtak, amit most hipp-hopp be kéne hozni, és ezt az érzést erősíti az is, hogy látják, körülöttük mindenkinek van párkapcsolata, azoknak is, akik nemrég még az ő cipőjükben jártak. Azt kell valahogy megértetni velük, hogy rengeteg idejük van még, nem kell semmit elkapkodni. Pláne 19 évesen, amit egyébként én még nem mondanék közel sem felnőttnek, főleg ilyen videlkedésnél.

22/L

2011. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!