Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék ismerkedni, beszélg...

Hol tudnék ismerkedni, beszélgetni anyukákkal, vagy bárkivel, akik sokszor magányosak, és nincsen senki, akihez szólni tudnának?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt nálam. :(

Én is teljesen depis vagyok a ingerhiánytól, a kutya se szól sokszor hozzám...

24/N

2012. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
hát ha a kutya hozzád szólna akkor lehet hogy nem depressziós lennél hanem kicsit kattant :D
2012. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Helyi könyvtárba iratkozz be, biztos összefutsz sorstársakkal a gyerekrészlegen. Ezenkivül itt is a Gyerekvállalás rovatban felteheted a téged foglalkoztató kérdéseket, biztos hamar találsz egy anyukát akivel egy hullámhosszon vagytok. Ha valamilyen gyülekezet tagja vagy, érdeklődj utána, gyakran szerveznek ingyenes baba-mama klubokat, gyerekistentiszteletet stb... ott is lehet hasonló nézetű anyukákkal találkozni. Ha megteheted anyagilag, járjatok a gyerekkel zenebölcsibe, ringatóba stb... Játszótér nincs a közeletekben? Oda is jár mindenféle anyuka. Védőnők is szoktak tartani programokat (pl: szoptatás világnapja), ezek is ingyenesek szoktak lenni, és valószínűleg lesz sok anyuka.
2012. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat és tanácsokat!
2012. nov. 12. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha interneten akarsz csevegni, akkor van a www.hoxa.hu. Ott különböző klubok szerveződtek, pl. azonos hónapban születettek klubja, ők gyakran találkoznak, kirándulnak.

Ha személyesre gondolsz, akkor a saját településeden biztos van játszóház, zenebölcsi - s ott kinézheted, ki a szimpatikus anyuka, s hétköznapokon is összefuthattok.

2012. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is magányos vagyok! Állandoan itthon ülök a gyerekekkel!!! :( Nagyon nehéz ismerkedni!
2012. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bárkinek, akinek van kedve, nyugodtan keressen meg!:-)
2012. nov. 13. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!