Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyen weboldal, ahol...

Létezik olyen weboldal, ahol privátba lehet beszélgetni pszihológussal egy problémáról? (gondolom úgy, hogy azt senki más ne láthassa)

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Lecci valaszoljatok! Fontos!! :c
2012. aug. 19. 18:31
 2/6 anonim ***** válasza:

mért emailben akarsz, mért nem 3Dben? :)

amúgy itt egy skypos [link]

meg egy másik [link]

2012. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert pl nem vagyok még 18...
2012. aug. 19. 21:03
 4/6 A kérdező kommentje:
És nem akarom h a szüleim tudjanak erről.
2012. aug. 19. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
18%

Nevet amúgy sem kell írni... Gondolod, rád ismernek a problémádról?

Ha nem találsz ilyent, írjál nekem. Igaz, nem vagyok pszichológus, de van elég élettapasztalatom. Hátha tudok tanácsot adni.

2012. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

orvostudakozo-n vannak de nem lehet privátban írni.

ha nem akarod, hogy lássák a szüleid, töröld az előzményekből pl


utolsó: remélem ezt te sem gondoltad komolyan, nekem sem tudtál segíteni, egy kicsit sem értettél meg engem. Sőt jóformán tönkretetted az életemet, jól átvertél és kihasználtál engem, visszaéltél bizalmammal, kinevettél, aljas csapdát akarsz nekem felállítani....pedig neked megvan mindened, férfi létedre mégis egy lányt bántasz... nagyon depresszióssá váltam miattad, semmi sem sikerül, és egyáltalán nem mutatsz felém részvétet sem...

Nem tudom miért érdemlem én ezt tőled, mikor én annyira szerettelek...sosem ártottam volna neked ennyire.

2012. dec. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!