Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálnak? Miért kerülnek?...

Miért utálnak? Miért kerülnek? Miért nem jön oda hozzám beszélgetni senki? Miért nem akarnak velem barátkozni?

Figyelt kérdés

Itt nem arról van szó, hogy felvágni akarok (hiszen nem is ismerlek titeket, nem is tudom kik vagytok...), csupán a kívülálló véleményetekre vagyok kíváncsi.

Sokat adok a megjelenésemre. Minden nap más szerelésben megyek, nagyon sok ruhám van amik nemcsak ellegánsak, egyediek, divatosak, de kíváló minőségűek is. Szeretek stílusosan megjelenni. Drága parfümtől illatozni, sok sminket használni... Tudom, hogy az osztálytársaim közt van olyan aki a mindennapi megélhetésért küzd. Többekközt ezért is, soha nem említettem senkinek mim mennyibe került. Kivétel, ha kérdezik! Egyszer meglátta a szempillaspirálom az egyik lány és megkérdezte mennyi. Én erre megmondtam, hogy 9 ezer. Azt is hozzátettem, hogy én is sokkalom, de nagyon jó. Most hazudjak?

Az osztály nagyrésze neheztelően néz rám. Flegma velem, kinéznek, ha felelek a rosszabbik jegyet akarják megszavazni...

Pedig én kivétel nélkül mindenkivel nagyon kedves vagyok. Sokakkal ellentétben én az osztály minden tagjával szóba állok, és elbeszélgetek ha az alkalom úgy adja. Senkire nem tettem soha egyetlen rossz szót sem.

16/L


2010. dec. 20. 18:24
1 2
 1/13 Bretso ***** válasza:

Lehet nem akarsz felvágni, de az írásodból is ez a felsőbbrendű érzés süt. A sok smink és a drága parfüm számomra iskolába erős túlzás, tanulni mész oda vagy mutogatni magad?


Fogd vissza magad, viselkedj továbbra is kedvesen, és keresd te az ő társaságukat, aztán lehet változik.


Vagy ne, és viseld el ezt. Az sem nehezebb, mint megfelelni és lejjebb adni a saját igényeid. Döntsd el neked melyik a fontosabb, ahogy kinézel vagy a beilleszkedés.

2010. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én aztán nem tudom mi a válasz, de ezt leírom:

Nem adok sokat a megjelenésemre, sokszor vagyok ugyanabban a ruhában nadrágot pl csak hetente szoktam cserélni ha tehetem. Egyik ruhám se valami divatos vagy épp menő. Nem használok semmilyen dezodort vagy illatosítószert. Sokszor vagyok kicsit bunkó meg akaratos, mégis bírnak, óraközi szünetben mindig csinálunk valamit, délután egymást kisírgetjük helyekre, hülyéskedünk stb stb.

2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valami más bajuk van, csúnya vagy vagy valami hasonló. Senkivel nem vagy jóban az osztályban?


Én barátkoznék veled, de az neked valószínűleg jelen esetben nem vigasz. :)

2010. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy csúnya vagyok-e. De az biztos, hogy pasiknál sem vagyok nyerő. Eddig senki fiú nem érdeklődött irántam.
2010. dec. 20. 18:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek de sztem az osztálytársaid sem!Ők azt hiszik h te csak egy kétszínű felvágós p.csa vagy!A fiúk sem szeretik annyira ezt a barbi baba stílust!Nem azt mondom h egy nő ne legyn ápolt,de van aki már túlzásba viszi...

próbálj picit visszavenni a sminkből és talán az egodbólis, de mondom én nem ismerlek!De ebből a szövegből tényleg úgy tűnik h picit beképzelt vagy!Ha ezeken változtatsz biztos lesznek barátaid és barátod is!!:))

remélem segítettem vmennyit!:)

sok sikert!

2010. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

„De az biztos, hogy pasiknál sem vagyok nyerő. Eddig senki fiú nem érdeklődött irántam.”


Akkor lehet valami a dologban. Biztos nem szívesen osztasz meg képet, de ha gondolod küldj egyet akár e-mailben, szerintem meg fogom tudni mondani hogy ezzel van-e a probléma.


Esetleg nincs valami olyan ismerősöd, aki miatt inkább elkerülnek? Pl. nem vagy-e valami maffiózónak vagy nem kívánatos személynek a rokona, vagy hasonló?

2010. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"kirakati Baba!"

Nem szeretnelek megserteni, de biztosan tisztaban vagy azzal, hogy a tobbseg hogyan el, tehat minden amit Te leirtal az szep, de nem illo.

Kepzeld el azt, hogy Te is azok kozul szarmazol, Akik kuzdenek a napi megelhetessel, es az osztalytarsad megjelenne igy, mint Te.

Mit ereznel?

Ne villogj, ne legy dicsekvo, hiszen a tarsaidnak ezzel fajdalmat okozol, nem azert mert irigyek, de Nekik mas a csaladi korulmenyeik, igy a szivuket fajditod csak.

Erezzel egyutt Veluk, s ha teheted, akkor alkalmazkodj es ne akarj kulonb lenni, mint Ok.

Ezert nem fogadnak be, s valahol igazuk is van.

2010. dec. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak mondom, hogy nagyon érdekes, megfontolandó dolgokat mondott.

Lehet, hogy igazad van, de a bibi ott van, hogy az egészen szegény osztálytársaim abban a kivételbe tartoznak akik szóbaállnak velem, nem taszítannak el. Azok akik teljesen semmibe vesznek nem szegények. Olyan középosztálybeliek.

2010. dec. 21. 09:03
 9/13 anonim ***** válasza:
"kozeposztaly". Irigyek Rad, s ezert viselkednek igy. Azokkal baratkozz, Akik elfogadnak Teged. Nem szukseges az, hogy mindenki a Baratod legyen pl.
2010. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan irigyek rád és a cuccaidra, fog magad vissza egy kicsit.
2011. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!