Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő szereti a meleget, én nem....

Ő szereti a meleget, én nem. Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon fázós úgyhogy nálunk télen pokol van. Ilyenkor titokban kinyitom az ablakot de az előbb is felkelt és elkezdett kiabálni. 29 fokban lehetetlen aludni pedig már álmos vagyok. Hogyan lehetne ezt megoldani? Mert ez már nem normális szerintem.
2012. nov. 13. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is ez van, ezért külön szobában alszunk. :) (nem, a különkköltözés a szexuális életünket nem befolyásolta, mielőtt valaki ezzel jön). Cirkónk van, ezért az "én szobámban" 24 fok van kb. az "övében" 19.. hát nem vagyunk egyformák. Panelban a férjem megpusztulna, párszor mikor megyünk vendégségbe, nekivetkőzik, és 10 perc múlva már minden baja van.. Pedig nem is kövér :)))
2012. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetne megoldani, hogy beszélsz vele, hogy ez neked nem jó. Én is fázós vagyok, a párom elvan 19-20 fokban is, én meg a 22-ben. Nem mondom, hogy nem szoktam fázni, de van pulóver, meg pléd a tévézéshez, takaró az alváshoz, szóval nincs gond. Az egyik ismerősöméknél is mindig 30 fok körül van benn télen és csodálkoznak, hogy a gyerek nem bírja a hideget, meg, hogy állandóan beteg. Szóval próbálj meg vele beszélni! Annyira nem lehet fázós, hogy 29 fok kelljen, annyiban már én is rosszul lennék, pláne, ha aludni akarnék. Annyiban nem lehet! Ha fázik mondjuk 22 fokban, akkor öltözzön fel! Mert azt ne mondd, hogy a 29 fokban pulcsiban van, mert azt nem hiszem el!
2012. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Egy ötlet jutott hirtelen eszembe: vegyetek neki egy akkora elektromos derékaljat, amekkora az ágyatok fele így ő alhat melegen, te viszont nem gyulladsz meg. :)
2012. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
2es vagyok: szerintem ha egy kapcsolat jól működik, akkor lehet kompromisszumot kötni. Én nem szeretnék külön szobában aludni a páromtól, valahogy tőlem az idegen. Szerintem ezt nagyon egyszerűen meg lehet oldani, ha jól működik a kapcsolat.
2012. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki. Egyébként de, napközben pulcsi van rajta általában, de mondok még jobbat, nyáron képes hosszú nadrágban lenni. Most is takaróval alszik. Én sem vagyok kövér de ha meleget akar akkor legyen max 24-25 fok.
2012. nov. 13. 23:15
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Aztarohadt,én már rég fejbe lőttem volna magam 29 fokban:(Egyszerűen kibírhatatlan,katasztrófa,súlyos gyulladásveszély.Én még télen is néha nyitott ablaknál alukálok.Beszélj mindenféleképpen a feleségeddel,hogy növesszen bundát,mert ez embertelen.
2012. nov. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
És akkor drága a fűtés mi?:D Van pénze a magyarnak szarásig...:D
2012. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok megint: nyáron én is elvagyok hosszú nadrágban. Néha jobb egy vékony hosszú nadrág, mint egy rövid farmer, amibe teljesen beleizzadok. De ezt valahogy akkor sem tudom elhinni, hogy ennyire fázik! Komolyan nem értem a dolgot.
2012. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Kedves 7es! Van pénze a magyarnak, elég ha csak azt megnézed, hogy mennyi autó van az utakon nap mint nap. Akinek nincs pénze, az csendben van, akinek meg van, az sír,hogy nincs.
2012. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Erre csak a külön alvás lesz megoldás.


"Annyira nem lehet fázós, hogy 29 fok kelljen, annyiban már én is rosszul lennék, pláne, ha aludni akarnék.

Annyiban nem lehet!"


Kedves 2-es!

Anyibban nem lehet? Egész évben csak (!!!) hőségriadó idején tudok nyugodtan aludni, amikor 30 fok körül van a szobámban. És ilyenkor is takaróval. :)

Egyébként minden éjjel 5-6 alaklommal felébredek. Sajnos nálunk nem lehet a szobákat külön fűteni. :(

2012. nov. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!