Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb ajándék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb ajándék a barátom szülinapjára? Szereti a technikát, a számítógépeket. Ilyen irányban szeretnék elindulni, de én sajnos nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz. Tudtok adni valami jó tippet?

Figyelt kérdés

31. születésnapja

1 éve vagyunk együtt


2012. máj. 19. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen árkategória?
2012. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kb. 5-15000 Ft
2012. máj. 19. 21:39
 3/11 anonim ***** válasza:
én egy SSD-nek örülnék :)
2012. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akartam írni, hogy közös fényképpel egéralátét, de ez akkor túl olcsó lenne. Szerintem ha ilyen árban keresel ilyesmit, akkor az nem lesz személyes, vagy hát én nem tudok olyat mondani, ami személyes és ehhez kapcsolódik. Lehet, hogy úgy kéne, hogy veszel neki valami értelmeset a szgéppel v technikával kapcsolatosan, és veszel/csinálsz mellé valami személyeset is.:) Mert sztem az úgy nagyon üres ha csak egy 15000ft-os monitort veszel, vagy iylesmi:D
2012. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
USB-s műpunci!
2012. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Láttam egy boltban sörnyitó alakú pendrive-ot szerintem hatalmas ötlet. :D Végy mellé még valami apróságot csinálj egy tortát és adj egy felejthetetlen éjszakát az ágyban. készen is vagyunk.
2012. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nézz körül a bigyoshop.hu-n :)
2012. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pendrive! Nekem most az kéne :)

Külső vinyó (15be még belefér), egér (vmi jóféle), router (bár az gondolom már van neki). Jóféle fülhallgató, vagy pl vezetéknélküli fejhallgató? De előbb nézd meg mije van, mije nincs...


Lehet nem árt ha óvatosan rákérdezel.

Márcsak azért, mert amúgy én is szeretem a technikai dolgokat, de elég nehéz lenne nekem ilyen cuccot venni :) általában kinézek valamit, ami a legjobb ár/érték kategóriában van, márkahűség, stb. :) Tudod ez kicsit olyan mintha ő akarna neked sminkszereket venni :) Nem lehetetlen eltalálni csak nehéz.


Szóval pl. ha nekem a barátnőm vesz ajándékot akkor nagyon örülök valami olyannak is ami nem technikai kütyü, hanem egy könyv, koncertjegy, masszázsolaj, csoki, parfüm, stb :)

2012. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ja és azt kihagytam, h aminek a legjobban örültem eddig amikor sütit sütött nekem :D
2012. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Diablo3, Fifa2012, Pes2012
2012. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!