Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A legjobb barátnőmnek (karácso...

A legjobb barátnőmnek (karácsonyra) szeretnék valamit venni de nem tudom hogy mit mert karkötőt fülbevalót ilyesmiket nem hord :/ könyveket sem szereti. Szóval szerintetek mit vegyek?

Figyelt kérdés
ő messze lakik tőlem:D és még sosem találkoztunk pedig már jó pár éve ismerem :D

2012. nov. 5. 18:13
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 19 éves:D
2012. nov. 5. 18:15
 2/4 anonim válasza:

hogy-hogy nem találkoztatok? :O érdekes és mégis a legjobb barátnőd, dehát mindegy a te dolgod.

szerintem valami olyan felsőt ami tudod, hogy tetszene neki vagy valami saját kézi készítésű ajándékot annak mindenki örül.

2012. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vehetnél neki egy klassz noteszt vagy határidőnaplót.
2012. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mennyire lakik messze? Szerintem az igazán nagy meglepetés egy vonatjegy volna, akár félúton való találkozáshoz (tehát kinézel a térképen egy kettőtök közt lévő várost, s ott találkoztok, így egyikőtöknek sem kell relatíve sokat utaznia). Ha már ilyen régen "ismeritek" egymást (gondolom internetes ismeretség), akkor uccu neki, többet ér, mint egy műanyag valami.
2012. nov. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!