Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el, hogy a...

Hogyan viseljem el, hogy a férjem egyik pillanatban tök kedves, a másikban pedig úgy beszél velem, mint a 'kapcarongyával'?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeret és azt is tudom, hogy ideges típus, de nem tudom elmagyarázni neki, hogy én ilyenkor megalázva érzem magam.
2009. aug. 15. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Én ugyanebben a cipőben járok. Amikor a párom bunkó, én is az vagyok. Aztán ha látom hogy már elmúlt ez az "5 perc" akkor kedves velem megint, és én is vele.

Próbáld meg megszokni, tegyél úyg, hogy egyik füleden be, a másikon ki.

(Le leszek pontozva, ez biztos.)De ezt gondolom akkor is tudtad mikor hozzámentél, ergo túl egyszerű lenne azt tanácsolni hogy válj el.

Az "üljetek le és beszéljétek meg" dolog nem hiszem hogy használna.

2009. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ne engedd, hogy így beszéljen Veled. Ha még egyszer megenged ilyen hangnemet magának, akkor mond meg neki, hogy el fogsz gondolkodni azon, hogy ezt Neked kötelező e eltűrnöd. És ha nem fogja vissza magát, akkor nemcsak gondolkodni, lépni is fogsz.
2009. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Amikor velem ilyen hangon beszélt a párom, akkor fogtam magamat, vizet engedtem a felmosó vödörbe és nyakon öntöttem. Amíg döbbenten állt, közöltem vele, hogy ezt először és utoljára engedte meg magának, mert ha még egyszer így beszél velem, akkor érzékeny búcsút veszek tőle. Bevált.
2009. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűha..hatásos...meg rizikós, mert lehet, hogy úgy felpofoz, hogy ihajj..de akkor még biztosabb lehetsz a dolgodban!
2009. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele te is úgy akkor, rögtön küldd el az anyjába, vágd rá az ajtót, légy trágár.
2009. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne viseld el. Mondd meg neki, hogy beszéljen veled, ha megnyugodott. Hagyd ott, ha elkezd "idegeskedni", akkor gyere vissza, ha kitombolta magát.

Az én férjem is ilyen, még amikor elkezdtünk járni megmondtam neki, hogy velem ezt nem. Most sokszor kimegy a kertbe dühöngeni, vagy megy egy kört a kocsival. De előtte mondja, hogy "bocs, örjöngök egy kicsit".

2009. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elsőnek adok igazat. Ha más baj nncs vele, akkor engedd el a füled mellett.

Viszont ha nagyon csúnyán beszél keverj le neki egy pofont. biztos hatásosabb lesz, mint ha beszállsz a vitába.

2009. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Első 11:19-es voltam ;)

2009. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért ne hagyd teljesen rá, mert lehet, hogy később rosszabb lesz, mert megszokja, hogy ez neked így jó. Lehet, hogy kicsit visszafogná magát, ha szólnál neki. Az én férjem bár nem veszekedős meg ideges, felemeli néha a hangját (ez megszokás nála, nem idegességből fakad, de aki nem ismeri, annak úgy tűnhet). Sokkal kevesebbszer csinálja, mióta mondtam neki, hogy esetleg próbálhatna ezen változtatni. Nem mindig sikerül, de már az is nagy valami, ha kevesebbszer fordul elő. Ezzel elsősorban nem magamnak akarok jobbat, hanem neki, mert nem akarom, hogy akikkel beszél, azt higyjék, hogy rossz ember, közben meg csak egyszerűen ilyen a megszokása. Lehet azért változtatni, ha valaki akar. Idő kell hozzá, türelem. Nem fog teljesen eltűnni a férjednek ez a tulajdonsága, de ha ő is akarja, sokat tud javulni. De ehhez szólni kell neki...
2009. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy önző dög aki épp a kedve szerint beszél veled. Bocsika ez nem szeretet. Mert ha szar napom van nem fogok pasimmal sem úgy beszélni mint egy senkiházival. Egy pasi meg egy nővel főleg ne beszéljen így. Te meg elhiteted magaddal hogy szeret. Vagy otthagyod, vagy ilyen lesz az életed.
2009. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!