Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz mikor részegen...

Mit csinálsz mikor részegen jôn haza valamelyik kôzelirokonod? Milyen érzés tôlt el?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok aki alapból már alkoholista vagy csak sokat iszik. mit csináltok? milyen érzés tôlt el? gyülôlet?harag?
2012. nov. 18. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
undor
2012. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mereven bámulom a számítógépet, vagy a könyvem, hátha nem szól hozzám. Én is undort érzek, de gyűlöletet is, meg gyilkos indulatokat.
2012. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szégyen, de ez egy bonyolult dolog. Apa alkoholista volt, sose itta magát részegre, de a napi adagjának meg kellett lennie. Egy időben tablettás bort ivott, úgy tönkretette a máját, hogy ha egy pohár sört ivott, már úgy viselkedett, mint aki részeg. Szégyelltem a dolgot, mert a faluban nem hitték el, hogy nem sokat ivott... Nem sokkal később meg is halt. Nála csak szégyent éreztem, nem tudtam undorral gondolni rá, jó ember volt attól.
2012. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Undort, megvetést.. Ha jó hangulatban vagyok, azért megkérdezem segítsek-e valamit.. Ha már félálomban vagyok vagy rossz kedvem van, akkor mereven bámulom én is a gépet vagy úgy csinálok, mintha észre se venném.. Ha benn vagyok a szobámba szinte mindig azt tettetem, hogy alszok..
2012. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs alkoholista egy háztartásba velem.
2012. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlenül érzem magam (apám alkoholista) és nem tudom, mit tegyek. Nem szívesen nézek rá, próbálom magam kivonni a helyzetek alól, ugyanakkor félek,hogy valamit elront, elejti a cigarettát, felgyújtja a házat,stb. Ebben nőttem fel és már nagyon-nagyon elegem van!


21/L

2012. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az apám volt alkoholista, nagyon nagy szégyent éreztem ez miatt mindig. Ma sem merem elmondani senkinek sem,aki nem tud róla.Sajnos az anyám vitte bele az alkoholizálásba, mert mindig megcsalta, csak én kicsi voltam és nem sok mindent értettem az egészbõl. Ma már tudom, hogy nem az apámat kellett volna szégyelnem,hanem az anyámat, de már késõ.
2012. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs alkoholista, Hál' istennek!


Egyik haverom apukája viszont az. Mikor náluk voltam, az apukája mindig berontott és kiabált velem is hogy "Ki ez?" meg "Mit keres itt?". Volt hogy összeverekedett az apukájával, mert meg akart engem verni, hogy biztos betörő vagyok.

Azóta inkább nálunk vagynk.

2012. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerencsére a mi családunkban sincs piás. de minden piás szülőnek adnék egy pofont, hogy legalább elgondolkodjon, hogy ezzel a gyereke életét teszi gallyra....


van egy haverom, aki elég keményen rajta már néhány éve. szociális ivásnak álcázza, de igazából inkább csak olyanokat gyűjt maga köré, akik szintén szeretik az italt, illetve aki csak alkalmi ivó, azt simán rászoktatja. engem is majdnem sikerült, de időben kiszálltam.

az alkohol már így is annyira eltorzította a személyiségét, hogy hónapok óta nem beszélek vele.


azt sem szeretem, ha a párom havi 1x berúg. iszonyat büdös tud lenni a gyomorból feljövő alkoholgőz. ilyenkor büntiből a kanapén alszom :P


egyébként nem vagyok egy szentszűzkislány, csak nekem nem az alkohol adja meg a hangulatot a bulizáshoz. nem szeretem elveszíteni a tudatomat, másfajta dolgok vannak a menüben ;)

2012. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ásítok.Unalmas a műsor,már 23 éve ez megy.
2012. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!