Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántam, amit a páromnak...

Megbántam, amit a páromnak írtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton lett volna az évfordulónk,de ő inkább a haverjaival ment szülinapot ünnepelni,ráadásul én még beteg is voltam tegnap,de lelkiismeretfurdalás nélkül elment. Kérdeztem még szombaton,mérgesen,hogy akkor a vasárnapot sem töltjük együtt,nem jön el,erre azt mondta,ha akarom eljöhet.Akarom? Mondtam,hogy nekem mindegy. Hát nem is jött,de mégcsak fel sem hívott és egy üzenetet sem írt. Én meg mérgemben írtam neki facebookon,hogy álljon már végre a sarkára és döntse el,mit akar tőlem és ettől a kapcsolattól,és legyen végre férfi és döntsön,mert nekem az,hogy elhanyagol nagyon nem jó. Egyébként jegyben járunk már.

Aztán a dühöm alábbhagyott,bár még haragszom,de megbántam,hogy ilyen nyers voltam vele. De bocsánatot kérni,meg mentegetőzni nem akarok,mert jogosan akadtam ki.

Mit gondoltok? Nagy álmom,hogy túrázgatunk,kirándulunk,elmegyünk egy hangulatos kis élményfürdőbe,együtt vagyunk...De ezek csak álmok,mert mindig azt mondja,hogy neki nincs fantáziája,találjak ki én programot,szervezzem meg és megyünk.De ha megszervezek valamit akkor érdekes módon mindig közbejön neki,valami halaszthatatlan. Nem akarok dobni,mert az első problémánál megfutamodni szerintem gyávaság. De tény,hogy nekem több kell ennél.Szeretnék kimozdulni,vele!

Vélemények?


2012. nov. 19. 02:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%
Bocsánatot NE kérj! Akkor legközelebb nem fog komolyan venni. Elég nagy bunkóság amit tett. Hagyd hogy ő jelentkezzen, te ne csinálj semmit.
2012. nov. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nem,én sem akartam bocsánatot kérni. De attól tartok,neki is kezd elege lenni a hisztiimből,amik persze direkt vannak,hogy észrevegye magát. Lehet,hogy az utolsókat rúgja a tökéletesnek hitt kapcsolatom a vőlegényemmel. Talán még túl fiatal hozzám...
2012. nov. 19. 03:42
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem úgy tűnik, hogy ez az első probléma. Jó dolog említve sincs, csak panasz és hiábavaló álmodozáson való keserv. Fel kéne ébredni és olyat találni, akivel közös az érdeklődés, akinek hasonló az igénye az együttlétre.
2012. nov. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Pinkó igazad lehet! Csak nekem ő az akit igazán szerettem,akit vártam életemben.Sosem volt egy nagy kirándulós fajta,de mióta eljegyzett...Sehova nem megyünk.Én szeretnék várost nézni,ide-oda eljutni,de most hogy munkám,így pénzem sincs,hogy is mondhatnám,hogy ide vagy oda menjünk el? mert ha lenne pénzem,megszervezném és mehetnénk. De az ő pénzéhez nekem semmi közöm,nem tervezhetek abból. Nem tudom,mit tegyek. Olyan vagyok,mint egy nyugdíjas,minden nap és este itthon ülök,holott nem erre vágyom.
2012. nov. 19. 03:49
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy városnézéshez, egy túrázós kiránduláshoz, egy esti tóparti sétához igazán nem kell pénz.

A másik amit már valóban írtak, nem ez az első problémátok, az meg hogy jegyben jártok szerintem nem jelent semmit ebben az eseten, hisz nem is laktok együtt, ergo nem is ismeritek egymást.

Lehet hogy megfogadta a tanácsod és eldöntötte mit akar ettől a kapcsolattól:semmit. Mindkettőtöknek így lenne a legjobb.

2012. nov. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
96%

Véletlenül nem a fővárosban élsz? Csak mert én is "nyugdíjaskodok".

Egy olyan alkalommal, amikor van egy-két szabad órátok, hozd fel a témát, ne facebookon írj, ne telefonon, smsben közöld, hanem személyesen. Amennyire csak tudsz, legyél tárgyilagos, próbálj meg arra koncentrálni, hogy:

- te mit érzel, milyen az, ami most van,

- neked mi hiányzik,

- mit szeretnél, ha másképp lenne

ahelyett, hogy hisztizel és követelőzöl meg utasítgatsz (a végre-t teljesen hagyd ki, azt is, hogy legyen férfi ecceraztán- belőled is csak indulatot váltana ki, ha azt mondaná, hogy legyél már végre igazi nő, és mittudomén mit csinálj).

Egy nem támadó beszélgetés alatt nem arra "kényszerül", hogy védekezzen/támadjon (haverokkal megyek inni, te meg pukkadj meg, azértse hívlak fel), hanem inkább hajlandóságot fog érezni arra, hogy elmondja, mi miért és hogyan van az ő szemszögéből.

Ha fontosak vagytok egymásnak és hajlandóak vagytok tenni kettőtökért, akkor a két szemszöget, álláspontot közelítitek egymás felé, és ha nem is azonnal, de idővel kialakul az egységes, közös, ami mindkettőtöknek megfelel. Ha meg mindketten vagy az egyikőtök marad ebben a durcáskodó óvodás szerepben, akkor egyik vagy megunja a folyamatos harcot és lelép, vagy csináljátok még egy pár tíz évig, aztán valaki kihal a másik mellől.

Kezdheted úgy a beszélgetést, hogy sajnálod, amit írtál neki, de akkor éppen nagyon rosszul esett NEKED az, hogy.../megbántottnak érezted amiatt MAGAD, mert.... És még egyszer: figyelj arra, hogy elkerüld az ilyen provokatív igaziférfi sabonokat, mert azzal csak cukkolod a másikat, és te se szívesen beszélsz magadról, az érzéseidről olyannal, aki így kezd bele.

2012. nov. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
Keress uj kapcsolatot. A kiakadasod jogos de ez azt is mutatja neki baromira nem vagy fontos. Annyi normalis pasi van....
2012. nov. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 marika1976 válasza:
keress uj fiut ha még csak a jegyese vagy és ezt csinálja mi lesz késöbb, te majd ülsz ottfon a gyerekekkel ő meg éli a kis életét tovább. ha meg valami programot akar mért nem talál ki valamitŐ ha neki a tied nem felel meg? MÉRT hiszi mindenki hogy vsak az az 1 fiu létezik aki vele van???
2012. nov. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne bánd, amit írtál a párodnak. Neki fontosabbak a haverok, nem is jelentkezett..mérged jogos.

Nincs közös programotok. Mintha ő nem igazán akarná már ezt a kapcsolatot. Várd meg, míg ő jelentkezik, legyen méltóságod. Aztán nagyon elgondolkoznék, hogy lapátra tegyem a fiút..Tényleg annyi rendes srác van..miért érnéd be egy ilyennel??

Biztos vagyok benne, hogy különbet érdemelsz...egy ilyentől mindenki különbet érdemel. Legyen tartásod, nehogy felhívd, mert még jobban "nyeregbe" érzi majd magát.

2012. nov. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat hallanám pár évvel ezelőtt. De mostanra már megbántam, hogy olyan voltam, mint amilyen most te. Nem fog megváltozni, ahhoz Isteni csodára van szükség! :) De ha Istenen kívül valami másban reménykedsz, akkor inkább most zárd le vele a dolgot. Mindig így fog veled viselkedni, mert százszor tapasztalta már, hogy megteheti. Miért is változna? Érted? Minek? Te ugyis vele maradsz. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy!
2012. nov. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!