Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen még nem vesztettem...

23 évesen még nem vesztettem el közeli hozzátartozót és most lehet megtörténik, hogy fogom kibírni?

Figyelt kérdés
Temetésen is talán 2x ha voltam. Még belegondolni is szörnyű, h lehet bekövetkezik hamarosan; kórházban van egy közeli családtag. Félek, h beleroppanok, így is minden nap sírok, te mit tennél a helyemben?
2012. nov. 21. 18:49
 1/7 anonim válasza:
100%
ha közeli hozzátartozó akkor kihasználnám még vele a maradék időt .
2012. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok, és idén halt meg a nagymamám. Előtte még senkit nem vesztettem el a családomból. Engem lelkileg nagyon megviselt. Hónapokba telt mire fel tudtam dolgozni, és mire újra helyrejöttem. :( Akárhogy próbálsz, erre nem tudsz felkészülni, mert a fájdalmad erősebb lesz mindennél. Sok erőt kívánok!
2012. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Nem az fog bántani, hogy elment, hanem az, ha nem voltál vele elég kedves, türelmes, stb.
2012. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%

neki már szál mindegy lesz hidd el, neked meg annyi h rendbeteszed az emlékeidet, aztán haladsz tovább a jövőre figyelve.

Én már vesztettem el több hozzátartozót, ismerőst, stb, de egyik se volt olyan jelentőségű hogy megrázó kaliber legyen. Vén csontoknak lejár, sajnos voltak hirtelen betegségek is túl korán, hát megesik.

Honnan tudod hogy neked jobb lesz? Magadra figyelj inkább és vigyázz amidre tudsz.

2012. nov. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. nem ertelek! attol mert valaki idos,ugyanugy faj az elvesztése...:( orulj neki,hogy nem tudod milyen érzés...foglalkozz csak magaddal akkor

14l

2012. nov. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17%

Hugi kegyetlen ügy, de ezt a dolgot akkor is tudomásul kell venni hogy egy idő után feldobjuk a pacskert, ez vele jár ezzel a nyomorult élettel. Azért siránkozni mert nem tudja valaki elfogadni felesleges.

Emlékezz a jóra ezekkel az emberekkel kapcsolatban.

Az sokkal jobban zavar ha valaki korán ment el, és jobbat érdemelt volna és érdemtelenül bánt el vele az élet.

2012. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki fogd bírni. Nekem 21 évesen halt meg az öcsém. Kibírtam, bármennyire is fájt. Közhely, de az idő valamennyit segít. Csak az idő. Be kell látni hogy az élethez a halál hozzá tartozik. Másképp nem megy. Ha az okokat keresed abba bele lehet hülyülni.
2012. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!