Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van anyambol,...

Nagyon elegem van anyambol, ez mar brutalis, es ez komoly. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Anyu es apu elvaltak ,ezert csak anyuval elek(azt is csak neha),mert anyu kiment kulfoldre dolgozni meg ott van pasija is,en meg a mamameknal vagyok.Amikor anyukam itthon volt ,akkor is sokat veszekedtunk,mindennap valamiert belem kotott,semmi sem volt jo neki.Most ,hogy kiment kulfoldre 3 honapig nem lattam,mindennap beszeltem vele vagy telefonon vagy smsben.Mindig mondta,hogy igy-ugy hianyzok neki,alig varja,hogy haza erjek,igy szeret ugy szeret.En meg azt hittem ez igy lesz,alig vartam ,hogy haza jojon ,szamoltam a napokat 3 honapon keresztul,sokat sirtam miatta,hogy elment ,akkor is,ha ugy bant velem,mint egy kutyaval.Tegnap este haza ert,(azt hittem majd jobban orul,hogy lathat),atoleltem majdnem sirtam olyan boldog voltam,o meg semmi csak szia ,meg leultunk beszelgetni mondom neki milyen szep erre o hadjal mar.Ma reggel is arra keltem,hogy kotoszkodik velem,milyen cirkusz van,ordit,hogy belolem semmi nem lesz,mert mondtam neki,h nemsokara dolgoznom kell,es mondta rohogve,hogy mit tudok en majd dolgozni.Meg most is ordit ram,mindenben hibat talal.Nagyon rosszul esik,amikor meg ott van igy hianyzok,ugy hianyzok..Nagyon fos egy erzes..Ugy elmennek itthonrol es itt hagynam,mert nagyon merges vagyok ra
2012. nov. 22. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2012. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hat igen, mondani mindig konnyebb h igy szeretlek ugy szeretlek, szerintem feltetlenul el kellene mond neki h mit erzel, mire szamitottal es miert viselkedik igy
2012. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok,mondtam marneki,de semmitt sem er,csak jobban felhuzza magat es jobban veszekszik velem
2012. nov. 22. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:

úgy tűnik ezt szóban nem tudod vele lerendezni, és nekünk innen nehéz megállapítani, hogy miért


nem tudom meddig marad itthon, és meddig kell elviselned ezt a helyzetet, továbbá, hogy legközelebb mikor érkezik haza, de szerintem hatna rá, ha mikor visszamegy oda messzibe, akkor várná tőled egy nagyon részletes e-mail, hogy te mennyire vártad, mennyire hiányzik és szereted és neked így nincs anyukád, ha csak messziről tudna szeretni, pedig te szeretnéd, ha hozzá is bújhatnál, ha közelben is érezhetnéd a szeretetét, stb

2012. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Anyád önző!Persze hogy hiányzol neki, saját maga miatt, mert nem jó NEKI egyedül!Sajnálom, tudom, hogy ez nagyon lelombozó tény, de én ezt érzem ki abból, amit írtál.Mihelyst megkapja amit akar(veled van), már nincs egyedül, ráadásul van, akit b@sztathat, így máris nyeregben érzi magát.Meg írtad magad is:Semmi nem jó neki.

Az meg kifejezetten undorító egy szülőtől, ha azt vágja a gyereke fejéhez, hogy abból semmi sem lesz.Anyád nem anyának való, sok ilyen van sajnos.

Fogadd el ezt tényként és örülj, ha külföldön van!

Dolgoznod miért kell?Még tovább tanulhatnál?Pénzzel sem lát el?

2012. nov. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként sajnos vannak, akik képtelenek igazán szeretni ,bárkit .Csak mímelnek valami szeretet félét, a saját érdekükben, mikor neki ahhoz kedvük van.

Megnézheted érdekességként a nárcisztikus és a mártír típus személyiségekről mit írnak.Nem lepődnék meg, ha valamelyikben felismernéd anyukádat.

2012. nov. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyből az ugrott be, hogy lehet hogy anyukád depressziós vagy egyéb módon lelkileg labilis, és ő maga se tudja kontrollálni az ilyenkor bántó magatartását. Nem lehet neki könnyű, hogy külföldre kellett mennie dolgozni hogy ne haljatok éhen, téged is ott kellett hagynia... talán így igyekszik kompenzálni a fájdalmát, próbál nem nagy ügyet csinálni abból hogy együtt vagytok, holott talán ezt várja ő is hónapok óta és túl sok érzelem szakad a nyakába ilyenkor.

Szerintem legyél vele türelmes, igyekezz vele éreztetni hogy szereted és hiányzott neked, és amikor bántó dolgokat mond, akkor nyugodtan (tudom, nehéz) mondani neki, hogy anyu, miért bántasz így? Hiányoztál, olyan jó lenne ha szeretetben tudnánk eltölteni ezt a kis időt együtt!

Stb.

2012. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki,hogy külföldön van.
2012. nov. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thom12 válasza:
Lány vagy?
2012. nov. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 nem tudjuk mi az anya baja (elfáradt az utazásban, nem jött be a számítása, megalázták a munkaadók, stb)


2 nem tudjuk, mi a baja a gyerekkel (nem írt semmi onkrétumot)


Anyukád mit csinál külföldön?


Én pl. nagyon pipa lennék, ha nem tanultam volna, mennék külföldre wc-t pucolni, hogy a családomat eltartsam, tanulhasson a gyerekem, mert "csak az a dolga".

és lesz..rná a tanulást, és elkövetné azt a hibát, amit én már elkövettem.


No, mi volt a baj veled?

hogy tanulsz? milyen jegyeid vannak?

Segítasz eleget a nagyiéknak, vagy kiszolgáltatod magadat?

2013. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!